Zájezd na Thassos z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9 990 Kč!

Zájezd na Thassos z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9 990 Kč!

Na tento zájezd jsme vás už upozorňovali. Jeho cena však ještě poklesla, proto pokud jste dosud váhali, nyní se tuto nabídku opravdu vyplatí využít. Postará se o vás cestovní kancelář, za cenu 9 990 Kč vám zajistí zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfer z/na letiště v Řecku, služby delegáta, ubytování v dobře hodnoceném hotelu (na Invii získal 4 body z 5) a stravování formou polopenze. Na místě pak strávíte 8 dní, čas proto najdete i na výlety po ostrově. Inspiraci načerpáte v v našem podrobném průvodci.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Řecko již otevřelo svá letiště, po příletu není nutné předkládat test ani podstupovat karanténu. Povinné je ale vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/ , a to nejpozději 48 hodin před odletem. Vybráni navíc můžete být k náhodnému otestování po příletu.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje).

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.