Zájezd na Zakynthos z Prahy či Brna na 8 dní za 9 990 Kč!

Zájezd na Zakynthos z Prahy či Brna na 8 dní za 9 990 Kč!

Na týdenní dovolenou se můžete vypravit na oblíbený Zakynthos. Na trhu se objevil zájezd, který vás vyjde na 9 990 Kč. Daná částka zahrnuje zpáteční letenky z Prahy nebo z Brna (výběr je na vás), transfery mezi letištěm a hotelem na místě, služby českého delegáta a ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu. Ten je postavený v klidné vesnici stranou od rušných letovisek, ideální je tedy pro ty, kteří touží po relaxaci. Naše tipy na výlety naleznete v průvodci po Zakynthosu zdarma.

Klasický týden u moře je vám málo? Na nádherném řeckém ostrově Zakynthos můžete strávit rovnou 11 dní. Kompletně se o vás postará cestovní kancelář, za 11 990 Kč vám zajistí zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem, službyzkušeného delegáta, ubytování ve výborně hodnocených studiích a stravování formou polopenze. Stravu budete mít zajištěnou ve vedlejším aparthotelu, kde můžete využívat i bazén. K moři to je jen kousek cesty. Inspiraci na výlety pak načerpáte v našem průvodci po Zakynthosu.

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Řecko začátkem měsíce otevřelo svá letiště. Pro bezproblémový vstup je nutné vyplnit tento formulář https://travel.gov.gr/#/, a to nejpozději 48 hodin před odletem. Vybráni navíc můžete být k náhodnému otestování.

Situace ohledně COVID-19 se samozřejmě může ze dne na den změnit. Váš zájezd může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa (i když teď tomu nic nenasvědčuje).

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.