Zájezd na Zakynthos z Prahy na 15 dní do skvělého hotelu za 9 990 Kč!

Zájezd na Zakynthos z Prahy na 15 dní do skvělého hotelu za 9 990 Kč!

Před nízkými teplotami a deštěm utečte na nádherný Zakynthos! Tamějších pláží a modrého moře si budete užívat po dlouhých 15 dní, stačí využít aktuální nabídku cestovní kanceláře za 9 990 Kč. Daná částka obsahuje zpáteční letenky s odletem z Prahy, transfer z/na letiště v cílové destinaci, služby česky hovořícího delegáta a ubytování ve výborně hodnocených studiích postavených na klidném místě. Více informací o destinaci a rady na dovolenou můžete ještě před odletem najít v online průvodci po ostrově Zakynthos.

 

 
 
 

Stávající počasí není nic pro vás? S cestovní kanceláří na dlouhých 15 dní zamíříte na řecký ostrov Zakynthos, kde stále panuje nádherné léto. Za 9 990 Kč získáte zpáteční letenky z Prahy, transfer z/na letiště v cílové destinaci, služby českého delegáta i ubytování ve výborně hodnocených studiích postavených na klidném místě. Před domem můžete využít příjemné posezení u velkého stolu mezi květinami a bylinkami, na pláž se dostanete přes olivový háj. Pokud se tedy hned na začátku září chcete vydat na dovolenou do pěkného prostředí za opravdu příznivou cenu, neváhejte tuto nabídku využít. Více informací o destinaci můžete ještě před odletem najít v našem online průvodci po ostrově Zakynthos zdarma.

 

INFORMACE OHLEDNĚ KORONAVIRU: Pro bezproblémový vstup na Zakynthos je nutné vyplnit a odeslat tento formulář https://travel.gov.gr/#/, a to nejpozději 24 hodin před odletem. Vzhledem k zítřejšímu odletu proto CK kontaktujte co nejdříve!

Aktuální počasí

Poloha na mapě

Další akční tipy

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.