Zájezdy na Madeiru z Prahy do skvěle hodnocených 4* hotelů s polopenzí na týden za 10590 Kč!

Plánujete dovolenou na Madeiře a máte rádi, když je z čeho vybírat? Pak právě pro vás je dnešní tip, ve kterém vám představíme rovnou dva zájezdy na tento úchvatný ostrov. Zvolit si můžete z ubytování ve Vila Baleira Funchal, nebo Four Views Baia. Oba hotely jsou v dochozí blízkosti centra hlavního města a k nejbližší pláži se projdete maximálně 500m. Pobyt si užijete v termínu 27.9. – 4.10.2022, máte tak ještě dostatek času si zařídit vše potřebné. Cena 10 590 Kč zahrnuje ubytování ve vybraném hotelu na 8 dní, polopenzi, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Inspiraci na výlety můžete načerpat v našem podrobném průvodci Madeirou, ve kterém najdete i mnoho rad a tipů.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete na stránkách MZV. 

Zájezd do hotelu Vila Baleira Funchal v termínu 27. 9. – 4.10. 2022 můžete rezervovat zde >> Pokud vás více oslovil pobyt v hotelu Four Views Baia, zájezd si můžete prohlédnout a rezervovat zde >>

[Pocasi id="34355"]

Poloha na mapě

Další akční tipy