Dovolena.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní agentuře

Dovolena.cz je cestovní agentura, která spadá pod společnost Student Agency. Nabízí zájezdy do celého světa s dopravou na letiště zdarma (u vybraných zájezdů) a parkováním u letiště zdarma. Na Dovolena.cz naleznete last minute nabídky, oblíbené destinace na léto i zimní exotiku. Mimo nabídku klasických zájezdů cestovní agentura nabízí i možnost rezervace pouze ubytování s vlastní dopravou.

Recenze

Zákazníci velmi pozitivně hodnotí nadstandardní služby jako bezplatnou dopravu žlutými autobusy RegioJet a parkování zdarma.

Výhody

  • Výhodné ceny
  • Rychlá a bezproblémová komunikace
  • Možnost navštívit pobočku cestovní agentury v Praze, Brně, Ostravě, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Plzni a ve Zlíně
  • Na určité zájezdy se vztahují speciální nabídky jako dovolená pro děti zdarma nebo záloha pouhých 999 Kč
  • U vybraných zájezdů máte dokonce možnost změny destinace až týden před odletem!

Nevýhody

  • Dovolena.cz funguje jako zprostředkovatel zájezdů cestovních kanceláří. Na jednotlivé zájezdy se tedy vztahují podmínky odpovídající cestovní kanceláře (rozdílné poplatky za storno zájezdu atp.).

Jak ušetřit

S cestovní agenturou Dovolena.cz ušetříte téměř vždy. Vyhledává pro vás ty nejlepší zájezdy za ty nejlepší ceny i od zahraničních cestovních kanceláří.

Jak koupit zájezd

Rychle a snadno si objednáte dovolenou z pohodlí domova. Do vyhledávače zadejte země a lokalitu, ve které chcete strávit dovolenou, termín a délku pobytu, počet osob a dětí. Zvolte typ dopravy (letecká, autobusová, vlastní) a popř. místo odletu (Praha, Brno, Ostrava, Vídeň, Mnichov…). Vyberte druh zájezdu (pobytový, poznávací, lyžařský, eurovíkendy, lázně a wellness nebo plavby) a typ stravování (polopenze, se snídání, all inclusive…). Klikněte na “Vyhledat”.

Nevíte kam přesně na dovolenou? Nevadí. Cestovní agentura vám zobrazí nabídku všech dostupných destinací a cenu nejlevnějšího zájezdu.

Slevové kupony

Momentálně Dovolena.cz nenabízí žádné slevové kupony.