Invia.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní agentuře

Společnost Invia se právem za pár let své působnosti dostala až na vrchol ve svém oboru a není to znát pouze na získaných ocenění.

Název Invia.cz, s.r.o. sice bylo možné poprvé vidět až v únoru 2004, ale základy této společnosti byly položeny již v roce 2000, kdy byl založen projekt s názvem MojeDovolená.cz. Od roku 2004 se změnilo mnoho věcí, od dvou základních poboček v Praze a Brně se Invia rozšířila po celé republice a v dnešní době čítá více než 100 poboček, kde nabízí své služby. Pouhé dva roky po přejmenování firmy na Invia.cz se společnost stala nejrychleji rostoucí českou technologickou firmou v kategorii Rising Stars na území střední Evropy a k březnu 2016 obsloužila za svou dobu působnosti více než 1 500 000 zákazníků.

Společnost spolupracuje s dalšími 315 cestovními kancelářemi na území Česka, Slovenska i Německa, proto máte veškeré nabídky na jednom místě a za stejnou cenu, jako v cestovní kanceláři.

Pokud nemáte čas například v rámci vytíženého pracovního týdne navštívit jednu z poboček společnosti, tak se vůbec nemusíte obávat. Svůj vysněný zájezd si můžete objednat na jejich webových stránkách z pohodlí domova během několika minut, kdy porovnáte nabídky všech cestovních kanceláří přímo na jednom místě.

Recenze

Sama společnost Invia se právem chválí vysokým počtem spokojených zákazníků, který má dosahovat až 98 % ze všech.

Pokud patříte mezi cestovatele, kteří si rádi poslechnout či přečtou recenze a názory předešlých návštěvníků, tak jistě oceníte službu na webových stránkách této společnosti.

Invia totiž nabízí přehled recenzí, kde si jednoduše můžete vyhledat váš hotel a dozvědět se, jaké má plusy či mínusy. Stačí rozkliknout záložku Recenze hotelů, kde si vyberete zemi, oblast, do které se chcete vydat, popřípadě také počet hvězdiček či přímo konkrétní hotel. Během zlomku vteřiny se vám zobrazí nespočet recenzí od předchozích zákazníků, podle kterých si můžete utvořit obrázek o daném ubytování a službách a rozhodnout se zda si pobyt v daném ubytování objednáte nebo ne.

Výhody

  • široký výběr zájezdů
  • aktivní poradenský systém
  • při odletu na dovolenou možnost zanechání auta na daném parkovišti či blízko něj (Praha, Brno, Ostrava, Bratislava)
  • FAKTOR 100 – v případě krachu CK vám Invia navrátí 100% ceny zájezdu v dárkovém poukazu, který můžete využít na jakýkoli zájezd z jejich nabídky v rámci 1 roku od vystavení dárkového poukazu

Nevýhody

  • zakoupení samostatných letenek se tu moc nevyplácí, levněji je najdete na jiných serverech zabývajících se letenkami

Jak ušetřit

Chcete si objednat váš zájezd již nyní, ale nemáte na účtu dostatek peněz, abyste zaplatili celou sumu? Invia nabízí možnost nízké záloh, kdy zbytek doplatíte později, až budete mít našetřeno dostatek financí. Tyto zálohy začínají již na necelých 700,-/os. Záleží pak zejména na typu zájezdu, složit zálohu můžete například i v sumě 1000,-/os nebo 1500,-/os a zbytek jednoduše zaplatit později.

Pokud se chystáte vyrazit v zimním období na hory, tak Invia nabízí také zájezdy, kde buď máte skipas již v ceně nebo s výraznou slevou. V takovém případě si nemusíte lámat hlavu s tím, za kolik nakoupíte skipas přímo na místě.

Ušetřit můžete také v případě, kdy si objednáte zájezd, který má v ceně také zdravotní pojištění.

Jak koupit zájezd

Jednou z možností je dorazit přímo do jedné z mnoha kanceláří Invie, kde s vámi pracovníci vše potřebné vyřídí a vy tím pádem ušetříte čas, který byste strávili hledáním po internetu.

Jestliže objednáváte zájezd přes internet, tak vám hned úvodní strana webových stránek Invie nabízí tabulku, kde jednoduše vyplníte zemi, kam se chcete vydat, v jakém datu, jakou úroveň by požadovaný hotel měl mít, typ stravy, dopravu nebo typ zájezdu. Během okamžiku budete přesměrováni na novou stránku, kde se vám zobrazí konkrétní nabídka vyplývající z vašich požadavků. U všech nabídek můžete pročíst recenze předešlých zákazníků. Invia vám zároveň zobrazí všechny dostupné typy zájezdů, jejich cenu, způsob platby a další užitečné info. Jakmile si svůj vysněný zájezd vyberete, můžete přejít k finální objednávce. Když si nebudete vědět rady, tak můžete kontaktovat prodejce, který vám ochotně pomůže.

Slevové kupony

Je několik způsobů, jak můžete u Invie získat slevu. V případě, že jezdíte na dovolenou s dětmi, tak můžete využít slevu na dítě nebo vyhledat zájezd, který je pro děti zcela zdarma. Slevu na dané zájezdy mohou využít i senioři. A v případě, že si chcete objednat zájezd jako vaši svatební cestu a učiníte tak do 3 měsíců po svatbě, můžete využít i novomanželskou slevu, kterou Invia nabízí. V tomto případě je ale nutné doložit kopii oddacího listu.