Sdovolena.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní agentuře

Cestovní agentura Sdovolena.cz vznikla v roce 2010 pod záštitou společnosti Seznam.cz. Ačkoli není tak známá jako velké konkurenční společnosti, spolehlivě nabízí zájezdy a dovolené po celém světě. Funguje na principu internetového vyhledávače, kde si snadno a rychle vyberete dovolenou podle vašich představ.

Zájezdy jsou rozdělené do tří kategorií – za sněhem na lyže, v zimě za teplem a eurovíkendy.

Recenze

Agentura Sdovolena.cz se liší od ostatních cestovních agentur tím, že si vybraný zájezd nekoupíte na jejich stránkách, ale přímo u cestovní kanceláře, která zájezd nabízí. Sdovolena.cz tak pouze slouží jako vyhledávač zájezdů a ne jako jejich zprostředkovatel. Veškeré podrobnosti tedy domlouváte s pracovníky dané cestovní kanceláře.

Výhody

  • Neplatíte provizi za zprostředkování zájezdu, jak je tomu u jiných cestovních agentur. Zájezd si domlouváte přímo s cestovní kanceláří a nejednáte tak přes „prostředníka“ = cestovní agenturu.

Nevýhody

  • Sdvolena.cz bohužel negarantuje vrácení peněz v případě krachu cestovní kanceláře.

Jak ušetřit

Ušetříte na poplatcích za zprostředkování zájezdu – cestovní agentura Sdovolena.cz si neúčtuje žádnou provizi.

Jak koupit zájezd

Do vyhledávače na úvodní straně zadejte zemi, datum odjezdu a popř. cenu od. Nalezené nabídky lze seřadit podle ceny (od nejlevnějších) nebo nejbližšího termínu. Každá nabídka obsahuje fotografie hotelu, typ pobytu a stravování, způsob dopravy, počet dnů a název cestovní kanceláře, která zájezd nabízí.

Zaujala vás nějaká nabídka? Uložte si ji a prohlédněte později.

Slevové kupony

Momentálně Sdovolena.cz nenabízí žádné slevové kupony.