Travelportal.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní agentuře

Travel Portal je online cestovní agentura, která nabízí zájezdy od desítek prověřených českých cestovních kanceláří. Byla založena v roce 2007 a jedná se o velmi oblíbený srovnávač u českých turistů. Přímo na stránkách agentury se dočteme, že aktuálně spolupracují s více než 70 CK, mezi nimiž jsou například i populární a známý Čedok, Alexandria, Fischer, Neckermann, Blue Style, Exim Tours a mnoho dalších. Aktuálně (v lednu 2019) cestovní agentura Travelportal.cz nabízí neskutečných téměř 11 200 000 zájezdů! Vybere si tedy opravdu každý.

Tato cestovní agentura prezentuje jako svoje přednosti velmi pěkně zpracované webové stránky, tedy samotný vyhledávač, vyberou a srovnají Vám zájezdy podle vašich preferencí. Pokud však dáte přednost osobnímu kontaktu a komunikace, můžete navštívit některou z poboček Travelportal.cz. Mají jich v České republice celkem 22 a jejich kompletní seznam najdete na stránkách cestovní agentury v sekci Kontaktní informace.

Recenze

Zákazníci Travelportal.cz si obvykle pochvalují rychlou a bezproblémovou komunikaci při vyřizování zájezdu, dobrý přehled a veškeré potřebné informace, příjemný přístup zaměstnanců. Často je oceňován také fakt, že lze vše vyřešit online (včetně platby a veškerých papírů) a není tudíž třeba chodit nikam na pobočku, což se vyplatí především pro hledání zájezdů last minute.

Výhody

 • Velmi pěkné a přehledné webové stránky
 • Obrovský výběr zájezdů (více než 11 milionů)
 • Rozšířené vyhledávání podle různých preferencí
  • Vybírejte podle konkrétní destinace + termínu + typu dopravy
  • Vybírejte podle typu zájezdu (u moře, exotika, s dětmi, lyžování, eurovíkendy…)
  • Vybírejte z nabídky first/last minute
  • Vybírejte podle lokality (ve vyhledávání si můžete zvolit třeba pouze kontinent, kam se chcete podívat)
 • Ochotná podpora, kde můžete požádat o pomoc s výběrem té nejlepší dovolené právě pro Vás
  • Live chat
  • Zákaznická telefonická linka (v ikonce telefonu vpravo dole na stránce můžete vyplnit svoje tel. číslo a agentura Vám zavolá zpět)
 • Snadné a rychlé objednání zájezdu
 • Zajištění dovolené z pohodlí domova

Nevýhody

 • Neposkytují garanci zájezdu při zkrachování CK (kdyby nastal tento problém, záleží na smluvních podmínkách dané CK, která měla zájezd zaštiťovat)

Jak ušetřit

Nemusíte se bát, že byste s Travelportálem prohloupili, neúčtují si totiž žádnou provizi za zprostředkování zájezdů cestovních kanceláří. Ušetříte už tedy jen tím, že budete vyhledávat Vaši dovolenou přes porovnávač zájezdů Travelportal.cz, protože když byste vyhledávali přímo u jedné CK, nedostane se Vám tolika nabídek a neuvidíte ceny nabízené jinými společnostmi.

Když si zvolíte filtry podle vašich představ, nezapomeňte si nastavit řazení zájezdů podle ceny (od nejnižší) – tuto položku najdete hned nad prvním nabízeným hotelem.

Jak koupit zájezd

Jak jsme již zmínili, webové stránky Travelportal.cz jsou velmi přehledné, objednání zájezdu tedy nebude žádný problém, naopak, je to velmi snadné a vše zvládnete z pohodlí Vašeho domova. Nejprve si samozřejmě musíte nastavit filtry, podle toho, co je pro Vaší dovolenou důležité (termíny, destinace, způsob dopravy…). Poté si seřaďte nabídky podle Vašich preferencí (cena, hodnocení, počet hvězdiček hotelu atd.). A nyní se pustíme do výběru. Nabídky na těchto stránkách jsou popsány a zpracovány velmi podrobně, dozvíte se tam obvykle vše, co by Vás zajímalo. Až si vyberete pro Vás to pravé, pustíme se do samotného objednání zájezdu. Pod informacemi o hotelu klikněte na ,,Pokračovat“ u Vámi zvoleného termínu zájezdu. Na následující stránce si vyberete pokoj, můžete si přidat doplňkové služby jako parkování, transfery z letiště, víza nebo také pojištění. Dále budete pokračovat podle pokynů a vyplníte požadované údaje.

Slevové kupony

V současné době se nevyskytují žádné slevové kupony na nákup zájezdu u Travelportal.cz, ale vyplatí se sledovat aktuální situaci. O případných změnách Vás budeme informovat.