Zajezdy.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní agentuře

Cestovní agentura Zajezdy.cz funguje od roku 2003. Patří mezi největší cestovní agentury v Česku a specializuje se na prodej zájezdů prostřednictvím internetových stránek. Pobočky agentury naleznete v Praze, Brně, Ostravě a Třebíči a na Slovensku (v Bratislavě a Senici).

V široké nabídce si každý přijde na své. Agentura zprostředkovává zájezdy do celého světa. V nabídce jsou pobytové, poznávací, lyžařské, lázeňské a wellness dovolené, ale také exotika. Několikrát v roce se také uskuteční cestovatelské workshopy a zajímavé přednášky.

Recenze

Zákazníci hodnotí dovolené s agenturou Zajezdy.cz velmi kladně. Webové stránky patří k jedněm z nejnavštěvovanějších a disponují pokročilým vyhledáváním zájezdů.

Výhody

  • Rychlá komunikace
  • Snadné vyhledávání
  • Možnost osobní schůzky na pobočkách po České republice nebo Slovensku
  • Garance vrácení peněz v případě krachu cestovní kanceláře

Nevýhody

  • Nabídka není tak rozsáhlá jako např. u konkurenční společnosti Invia.cz nebo TravelPortal.

Jak ušetřit

Na webových stránkách naleznete nabídku last minute zájezdů, akční nabídky a speciální výběry za skvělé ceny! Získejte rakouskou dálniční známku zcela zdarma nebo využijte parkování na letišti bez poplatků.

Jak koupit zájezd

Do vyhledávače na úvodní straně zadejte zemi, lokalitu nebo hotel, kde máte v plánu vyrazit na dovolenou, a datum, od kdy nejdříve můžete jet. Rozšířené vyhledávání vám umožní zadat další parametry jako způsob dopravy (letecky, autobusem, autem nebo kombinovaně), typ stravování (polopenze, all inclusive, snídaně…), typ zájezdu (pobytový, lyžařský, aktivní dovolená, cyklistika atd.) nebo např. vzdálenost od pláže.

Každý zájezd se běžně koná v několika termínech a s možnými odlety z různých letišť. Vyberte si ideální kombinaci a hotel a hurá na dovolenou!

Slevové kupony

Momentálně Zajezdy.cz nenabízí žádné slevové kupony.