Adventura

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní kanceláři

Adventura

Máte rádi aktivní dovolenou? Tak to si zamilujete cestovní kancelář Adventuru, která je na českém trhu již od roku 1990, tedy více než 28 let. V nabídce CK najdete spousty zajímavých poznávacích a aktivních pobytů různých náročností.

Jaké zájezdy Adventura nabízí

Nabídka CK Adventura se dělí na standardní poznávací zájezdy, aktivní dovolenou pro turisty (pěší turistika, treking, vysokohorská turistika, vodní turistika na kanoi či raftu) a aktivní dovolenou pro cykloturisty (cyklopobyty, cykloturistika, horská kola, exotická cykloturistika, cyklojachty a lodě). Vhodný pobyt si vyberete ať už jste úplní začátečníci či patříte k těm pokročilejším. CK nabízí také zimní zájezdy a speciality jako je základní kurz lezení v ledu, skialpový kurz, skialpový přechod, freeride camp v Japonsku či zajímavá akce Laponskem na běžkách.

Do jakých zemí můžete s Adventura cestovat

S CK Adventura máte možnost podívat se téměř po celém světě. V nabídce jsou téměř všechny Evropské státy, dále pak solidní nabídka Afrických a Asijských států, samozřejmě nechybí Severní a Latinská Amerika. A aktivní dovolenou zažijete i v Austrálii, Oceánii a na Atlantických ostrovech a Arktidě. Kromě “klasických” evropských destinací a populárních exotických destinací stojí za zmínku “specialitky” jako Velikonoční ostrov, Vanuatu, Galapágy, Špicberky, Grónsko, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán, Benin, Malawi či Svazijsko.

Slevy a slevové kupony na Adventura

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.