B&K Tour

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní kanceláři

B&K Tour

Cestovní kancelář B&K Tour sídlí v Hradci Králové a na trhu je již od roku 1990. V oblasti cestovního ruchu má tedy více než 28 let zkušeností. CK všechny ubytovací zařízení, které nabízí, navštívila.

Jaké zájezdy B&K Tour nabízí

Specializací CK B&K Tour je pronájem chat, chalup a apartmánů, do těch je však potřeba dopravit se vlastní dopravou. U vybraných destinací CK zajišťuje i autobusovou dopravu. Ubytování je nabízeno bez stravy.

Do jakých zemí můžete s B&K Tour cestovat

CK zajišťuje pronájem chat a chalup v Česku (Jižní Čechy, Orlické hory, Krkonoše, Vysočina, Podkrkonoší, Šumava, Český ráj, Jizerské hory, Jižní Morava, Lipno, Východní, Západní i Střední Čechy, Orlická přehrada, Jeseníky, Beskydy, Broumovsko, České Švýcarsko, Krušné hory, …) a na Slovensku (Jižní Slovensko, Liptov, Slovenský ráj, Vysoké Tatry, Nízké Tatry, Pieniny, Malá Fatra, Velká Fatra, Kysuce, …). Apartmány pak v Chorvatsku (Severní Dalmácie, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Jižní Dalmácie a většina známých ostrovů), Itálii (Benátská a Palmová riviéra, Gargano, Kalábrie, Kampánie, Emilia-Romagna), Maďarsku (Balaton a Severní Zadunají) a Rakousku (Tyrolsko, Salzbursko, Korutany, Štýrsko).

Slevy a slevové kupony na B&K Tour

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.