ELIT-Travel

CK ELIT-Travel logo
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní kanceláři

ELIT-Travel

Cestovní kancelář ELIT-Travel na slovenském trhu působí již od roku 1996 a za tu dobu stihla obsloužit více než desítky tisíc klientů. Jejím mottom je „slušnost, serióznost a pravdivost poskytovaných informací“. Velice důležitý je pro ni osobní přístup ke každému klientovi.

Jaké zájezdy ELIT-Travel nabízí

CK nabízí pobytové zájezdy do cenově nenáročných i luxusních zařízení. Zájezdy přitom většinou nejsou vázané na dopravu – na místo se tak můžete dopravit vlastním vozem, přikoupit autobusovou dopravu nebo využít letecké spojení. ELIT-Travel má v nabídce také jedno či vícedenní poznávací zájezdy, při nichž nabízí přidanou hodnotu ve formě zážitků. Zvolit tak můžete například operní festival ve Veroně či zájezd pro labužníky. Cestovní kancelář vám rovněž ráda zajistí místo na luxusní plavbě nebo vás vezme na lyžovačku. Pro ty, co se chtějí zdokonalit v angličtině, CK ELIT-Travel nabízí jazykový kuz angličtiny na Maltě. Speciální nabídky má pak pro početnější kolektivy a pro školní skupiny.

Do jakých zemí můžete s ELIT-Travel cestovat

ELIT-Travel se zaměřuje především na Chorvatsko a Itálii, kde má svá léty prověřená místa. V případě poznávacích zájezdů vás CK vezme do Itálie, Slovinska, Rakouska, Maďarska a Izraela. Na luxusní lodi se můžete plavit do Karibiku, po Tichém oceánu, ale také zůstat v Evropě a poznat například krásu oceánu kolem Kanárských ostrovů. Jazykový kurz angličtiny probíhá výhradně na ostrově Malta.

Slevy a slevové kupony na ELIT-Travel

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.