ESO travel

cestovní kancelář ESO travel logo
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní kanceláři

ESO travel

CK ESO travel se prezentuje jako největší česká cestovní kancelář specializující se na exotické destinace. Byla založena v roce 1994 a její nabídka nyní zahrnuje neuvěřitelných 136 zemí. Získala také řadu ocenění jako např. Nejlepší touroperátor pro Asii nebo Nejlepší touroperátor pro Ameriku.

Jaké zájezdy ESO travel nabízí

Nabídka zájezdů je opravdu bohatá. Vybrat si můžete zájezdy pobytové či poznávací, plavby lodí a dokonce i cestu kolem světa soukromým letadlem. Zájezd vám CK také ušije na míru – můžete si vybrat libovolný termín, destinaci i aktivity, které byste v daném místě rádi provozovali.

Do jakých zemí můžete s ESO travel cestovat

Pobytové zájezdy u moře se zaměřují na destinace jako Dominikánská republika, Thajsko, Emiráty nebo Kuba. Poznávací zájezdy mají v nabídce více než 100 destinací ze všech kontinentů. Vydat se tak můžete na safari do Keni, procestovat Vietnam a Kambodžu, navštívit státy Jižní Ameriky nebo si zaletět na eurovíkend do Moskvy či Petrohradu. V nabídce CK je také mnoho okruhů po Severní Americe – např. Města a příroda západu, Z Kalifornie do New Orleans, New York a Florida a další. Co se týče plaveb, na seznamu jsou opět plavby po celém světě od Evropy až po Austrálii.

Slevy a slevové kupony na ESO travel

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.