ETI

cestovní kancelář ETI logo
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní kanceláři

ETI

CK ETI neboli Express Travel International vznikla v roce 2017 a je dceřinou společností tradiční německé CK. Německá cestovní kancelář ETI byla založena již v roce 1998 a od počátku se specializovala na zájezdy do Egypta. Postupně začala expandovat a dnes má své úspěšné kanceláře například v Curychu, Londýně nebo v Budapešti. Cestovní kancelář má vlastní věrnostní klub Sahara. Jeho členové nákupem zájezdů získávají body, za které si následně mohou vybrat z řady zajímavých výhod a bonusů.

Jaké zájezdy ETI nabízí

CK ETI vás vezme na pobytový či poznávací zájezd do Egypta. Svým klientům zajišťuje ubytování ve známé hotelové síti Red sea hotels, která patří mezi jeden z největších hotelových řetězců v Egyptě. Veškeré hotely se vyznačují vysokým stupněm individuality a kvalitou služeb. Vybrané hotely sítě Red sea pak nabízejí možnost stravování all inclusive. V nabídce cestovní kanceláře najdete rovněž plavby po Nilu. Poplujete na jedné z lodí Grand Cruises, která patří do nejmodernější flotily na Nilu. Cestovní kancelář vám zajistí i pobytový zájezd v dalších zemí.

Do jakých zemí můžete s ETI cestovat

CK ETI je specialistou na zájezdy do Egypta. Ve své nabídce však má víc než Egypt a vy se tak s nimi můžete vydat do dalších mimoevropských destinací (Turecko, Maroko a Tunisko) i do několika evropských destinací (například Kypr, Bulharsko, Itálie).

Slevy a slevové kupony na ETI

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.