EXIM tours

cestovní kancelář EXIM tours logo
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní kanceláři

EXIM tours

Současná největší cestovní kancelář na českém trhu zahájila svou činnost již v roce 1993. Není tedy pochyb, že společnost EXIM tours zaujímá jedno z vedoucích postavení v oboru cestovního ruchu a že ročně přepraví tisíce zákazníků téměř do celého světa. Je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem.

Jaké zájezdy EXIM tours nabízí

Možnosti a způsoby cestování jsou s touhle společností takřka neomezené. Je známá neustálým rozšiřováním nabídky leteckých, pobytových, poznávacích i rodinných zájezdů a výletů za exotikou.

Do jakých zemí můžete s EXIM tours cestovat

Možností je opravdu spousta: od exotických krajin jako Mauricius, Srí Lanka, Maledivy, Bali, Kostarika, Panama, Vietnam, Seychely, Ekvádor, Kuba, Keňa, Zanzibar, Kapverdské ostrovy až po tradičnější Maroko, Egypt, Tunisko, Turecko, řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Kos, Korfu, Lefkadu, Zakynthos a novinku Attika, dále i ostrov Mallorcu, stejně jako stále populárnější Bulharsko, ale také Sicílii, Kalábrii, Ischii plus nově ostrov Sardínie. Samozřejmostí je pak Chorvatsko nebo známé lázně v Maďarsku. Za lyžováním vycestujete do Francie, Itálie, Rakouska či Slovenska.

Slevy a slevové kupony na EXIM tours

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.