FIRO-tour

cestovní kancelář FIRO-tour logo
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O cestovní kanceláři

FIRO-tour

CK FIRO-tour byla založena v roce 1990 a v současnosti představuje jednu z největších cestovních kanceláří v ČR. Kromě stávajících destinací se snaží přicházet i s novými destinacemi, které byly dříve nedostupné. Během své existence získala CK řadu ocenění v nejrůznějších anketách v rámci cestovnícho ruchu.

Jaké zájezdy FIRO-tour nabízí

Od začátku svého působení se CK FIRO-tour zaměřuje na poznávací zájezdy – a to jak kratší jako letecké víkendy, tak i delší, kde v rámci jedné cesty poznáte hned několik zemí. Největší zastoupení však mají zájezdy pobytové, které jsou realizovány leteckou, autokarovou či vlastní dopravou. Součástí nabídky CK jsou i plavby po celém světě, které jsou každým rokem stále více oblíbenější. Vybrat si můžete také tzv. tematickou dovolenou – tedy dovolenou pro rodiny s dětmi nebo naopak bez dětí, dovolenou pro vozíčkáře, se psem, levnou nebo naopak luxusní atd.

Do jakých zemí můžete s FIRO-tour cestovat

V nabídce letních dovolených najdete země jako Řecko, Turecko, Španělsko, Kapverdy, Egypt, Itálie, Chorvatsko, Portugalsko, Bulharsko nebo Albánie. Na zimní lyžařský pobyt se můžete vydat do Itálie, Rakouska, Francie, Německa, na Slovensko či do ČR. Za exotikou se podíváte například na Kubu, do Thajska, na Mauricius, Maledivy, Srí Lanku či do Mexika. Za poznáním se můžete vypravit do bližších i vzdálenějších zemí, a to např. v Evropě na Island, Nizozemí, do Portugalska, Francie atd., dále do Číny, Argentiny, na Srí Lanku, do Ománu, Indie, Uzbekistánu či Vietnamu.

Slevy a slevové kupony na FIRO-tour