Kralovna.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

O prodejci letenek

Kralovna.cz je spolehlivý, jednoduchý a rychlý nástroj pro on-line rezervování letenek působící na trhu již od roku 2005. Spolupracuje s mnoha leteckými společnostmi, pro své zákazníky tak dokáže najít téměř ty nejlevnější letenky. Kvalita jejích služeb je vysoká, ceny zůstávají nízké. V rezervačním systému je dostupná kromě verze v češtině i německá a anglická verze.

Jedná se o vyhledávač letenek, celý proces hledání nejvýhodnější možnosti tak končí vždy rezervací v rezervačním systému napojeném přímo na leteckou společnost. Provedení rezervace přitom zvládnete velmi jednoduše a je přehledné.

Kromě běžných leteckých společností spolupracuje Královna také se 45 nízkonákladovými leteckými dopravci, máte tak možnost zde najít nejlevnější možnou letenku na trhu. Její systém hledá nejnižší cenu v rozmezí ±3 dny, ±2 dny, ±1 den od zadaného data, popř. pouze v zadaných termínech, záleží na vás, jaké máte možnosti a co si zvolíte.

Kromě letenek můžete na Královně vyhledávat také Cestovní služby – ubytování, pronájem auta, pojištění nebo zajištění víz.

Jak ušetřit

Ušetříte už pouze tím, že využijete vyhledávač Kralovna.cz, jak již bylo zmíněno výše, výhod je celá řada od množství dopravců, vyhledávání i mezi nízkonákladovými společnostmi, hledání nejvýhodnější ceny v horizontu ±1-3 dní. Vyhledávání letenky u jedné konkrétní letecké společnosti se s tímto nedá srovnat.

Navštívit můžete také sekci Speciální akce, kde najdete akční letenky buď od různých dopravců nebo podle destinace. Tato nabídka se mění, podívejte se tedy, jestli zde nenajdete něco, čemu sami neodoláte.

Jak koupit letenky

Letenku vyhledáte jednoduše vyplněním tabulky na hlavní stránce Kralovna.cz. Zadáte místo odletu a příletu (můžete si i zvolit jiný návrat a navštívit tak dvě různé lokality zároveň nebo se vrátit domů na jiné letiště), data vaší cesty, počet cestujících. Dále si můžete zvolit, jestli chcete vyhledávat na pevné datum nebo horizont pár dní, jestli máte preferovaného dopravce či cestovní třídu a také jestli hledáte pouze přímé lety. Až vyberete tu nejlepší možnost, kliknete na Rezervovat a na další straně vyplníte požadované údaje.

Poplatky

Na portálu Kralovna.cz nakupujte letenky kartou, nezaplatíte za to žádný poplatek a budete mít letenku okamžitě. Poplatek za rezervaci a vystavení letenky online se pohybuje kolem 500 kč, ale máte veškerou podporu v českém jazyce, najdete pro vás tu nejlepší letenky a v případě jakýchkoliv problémů za vás jedná prodejce.

Slevové kupony

Slevové kupony na nákup na portálu Kralovna.cz aktuálně nejsou k dispozici. Můžete však využít možnosti některých serverů nabízející službu Cashback (například zde).

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.