Letuška

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

O prodejci letenek

Letuska.cz je populární letenkový portál, který již řadu let úspěšně provozuje společnost Asiana. Letuška byla založena v roce 1993, její služby tedy zákazníci využívají dokonce už čtvrt století!

Firma Asiana je ryze česká, ačkoliv může znít trochu cizokrajně, a kromě Letuska.cz spravuje další dva portály a to Study.cz (zde vám pomohou zprostředkovat jazykové pobyty) a Viza.cz (tady se zase dozvíte aktuální informace o vízech do celého světa).

Zpět ale k Letušce… K čemu všemu ji můžete využít? Rezervujte si zde letenky, vyberte zájezd či ubytování, pronajměte auto, zajistěte pojištění. Pokud se ale v současné době nikam nechystáte, přesto vás cestování baví a zajímá, můžete si přečíst magazín o cestování.

Letuška má mimo internetové stánky, které jsou opravdu poutavě a graficky krásně zpracované, také 5 kamenných prodejen. Tři z nich najdete v Praze (centrála sídlí v Dejvicích), další najdete v Karlových Varech a moravští cestovatelé určitě ocení zlínskou prodejnu.

Proč ale zvolit právě Letušku? Několik argumentů uvádění přímo její provozovatelé na webu.

  • Dostatek zkušeností
  • Profesionální přístup
  • Zákazník je vždy chápán jako VIP
  • Technologie je koníčkem
  • Kvalitní tým zaměstnanců

Jak ušetřit

Ušetříte už samotným používáním webové stránky Letuska.cz! Vyhledá vám totiž různé možnosti letů a vy si vše nakombinujete, jak budete potřebovat. Navíc je jejich portál kvalitně zpracovaný, nebude se vám tak stávat, že byste ztráceli čas.

Na jejich úvodní stránce, když sjedete níž, najdete také typy na aktuální akční letenky za výhodnou cenu. Možná si tak destinaci vyberete zrovna tady! Hledat lze i last minute letenky.

Jak koupit letenky

Tip: Letenku vyhledáte jednoduše vyplněním tabulky na hlavní stránce Letušky ZDE nebo kliknutím na jakýkoliv odkaz ,,Letuska.cz“ v tomto článku!

Zadejte zde místo odletu a příletu (můžete si i zvolit jiný návrat a navštívit tak dvě různé lokality zároveň nebo se vrátit domů na jiné letiště), data vaší cesty, počet cestujících. Dále si můžete zvolit, jestli chcete vyhledávat na pevné datum nebo horizont pár dní, jestli máte preferovanou cestovní třídu a také jestli hledáte pouze přímé lety. Pak už zbývá pouze vybírat ze spousty typů, které vám Letuška určitě poskytne.

Poplatky

Určité poplatky vás neminou, nicméně pokud použijete tohoto populárního prodejce letenek, budete mít veškerou podporu v češtině a bude to tak mnohem jednodušší a rychlejší, což vám taky ušetří čas. Na Letušce můžete platit hotově, kreditní kartou, bankovním převodem, online při vytvoření rezervace nebo platební bránou online přes odkaz.

Slevové kupony

Ušetřete nákupem na letuska.cz 250 Kč! Slevový kód zadejte přes možnost ?prodejce=L011157″Upřesnit“ při hledání letenky na hlavní stránce prodejce. Sleva se vztahuje na každou letenku v jedné rezervaci a nevztahuje se na lety s nízkonákladovými leteckými přepravci. A jaký je potřebný kód?

Zadejte číslo 531533!

Pozor, tento kód je platný do 13.3.2019, tak neváhejte a dejte se do hledání letenek ať  nepropásnete svoji šanci!

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.