Pelikán

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte tajné nabídky zájezdů! First a last minute dovolená s až 80% slevou!

O prodejci letenek

Pelikán je česká společnost zabývající se především prodejem letenek.

Portál www.pelikan.cz je provozován společností pelicantravel.com zapsané v Obchodním rejstříku Okresního soudu Bratislava. Tento prodejce letenek vznikl v roce 2006 s cílem ulehčit lidem cestování. Pelikan.cz Vám totiž nabízí jedinečnou možnost zakoupit si zároveň se svojí letenkou i kvalitní ubytování s pojištěním a pronájem auta, čím Vám šetří čas i peníze. Na jejich stránkách se však dají zakoupit i kompletní dovolené nebo eurovíkendy. Pro Pelikána je prioritou bezpečnost transakcí provedených na stránce, aby se k nim zákazníci vraceli a důvěřovali jim.

Letenky můžete vybírat zpáteční, jednosměrné a nově také multi city. Co to znamená? To je perfektní věc pro cestovatele, kteří toho za jednu dovolenou chtějí stihnout více. Jak příklad lze uvést třeba to, že byste se rádi podívali na Kanárské ostrovy. Každý je však jiný a tak se hodí jich navštívit více. Můžete tak přiletět například na Fuerteventuru a vrátit se z Grand Canarie.

Jak ušetřit

Pokud chcete ušetřit, podívejte se do sekce ,,Akční letenky“. Tam naleznete seznam aktuálních skvělých cen do zajímavých destinací, stačí si jen vybrat. Seznam typů si můžete omezit například měsícem, ve kterém chcete cestovat, kontinentem, kam byste se podívali nebo třeba místem odletu, které je pro vás nejpohodlnější.

Jak koupit letenky

Pokud máte vybranou destinaci a sháníte letenky na konkrétní místo využijte vyhledávací tabulky hned na úvodní stránce Pelikan.cz. Zvolte si odletové a příletové místo a data pobytu, případně upravte počet cestujících a požadovanou třídu, hledáte-li luxusní letenky v Business class. Můžete si zde také zvolit, jestli chcete vyhledávat na konkrétní (vámi zadané) dny nebo jestli má vyhledávač zobrazit i lety v rozmezí +-3 dní a najít vám tak třeba levnější možnost. Pelikán vám bude letenky vždy řadit od nejlevnější, ale pokud vám více záleží třeba na délce letu, můžete si zvolit jako preferenci řazení právě to.

Poplatky

Při koupi letenek na Pelikan.cz může být cena o něco málo vyšší, než když byste koupili letenku na stránkách aerolinky, má to však své důvody. Hlavní výhodou Pelikána je, že získáte podporu v češtině, a tak kdyby došlo k jakýmkoliv komplikacím jako zrušení letu a podobně, řeší to Pelikán za vás a vy tak nemusíte komunikovat v cizím jazyce po telefonu. Výhodou je také přehlednost stánek a to, že vám nabídne letenky od spousty společností.

Poplatky za platbu si tento prodejce letenek neúčtuje.

Slevové kupony

Aktuálně nejsou k dostání žádné slevové kupony na nákup letenek na Pelikán.cz.

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.