Agoda.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Agodu dnes můžeme považovat za jeden z nejrychleji rostoucích portálů zabývajících se ubytováním. Jedná se o asijskou společnost, která vznikla v roce 2005. Hned po založení se jméno portálu dostalo do širšího povědomí a jeho obliba rychle vzrostla. Hlavní sídlo Agody se nachází v Singapuru, ale její kanceláře najdete ve více než 30 zemích světa. Společnost nyní zaměstnává více než 3700 zaměstnanců. Jestli si nejste jisti, jaký typ ubytování na vaše cesty hledáte, tak se nemusíte obávat. Agoda totiž nabízí přes 2 miliony ubytovacích zařízení, a to nejen v hotelech, ale také ve vilách či v naprosto soukromých ubytováních. Právě soukromá ubytování zařídily Agodě prvenství v nabízení těchto zařízení na území Asie. A co víc, společnost garantuje nejnižší cenu ze všech a v případě, že se ukáže, že jiná společnost má nabídku nižší, Agoda cenu dorovná či dokonce danou nabídku překoná.

Agoda však není pouze serverem zajišťující ubytování, můžete tu pohodlně vyhledat i letenky nebo si zajistit přepravu z letiště do ubytování, či zpět.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Pokud máte obavy z velkého množství nepřehledných informací, tak se v tomto případě nemáte čeho obávat. Agoda vás dovede ke zdárnému objednání vašeho vysněného ubytování lehce krok za krokem.

Stačí se zaregistrovat a můžete se s chutí vrhnout do rezervací. Jestli trávíte více času s telefonem v ruce než sezením u počítače, tak pak jistě oceníte mobilní aplikace Agoda, které jsou dostupné jak pro Android, tak pro iOS.

V momentě, kdy máte vybranou svou cílovou lokaci, stačí na hlavní stránce Agody zadat místo, datum příjezdu a odjezdu a počet osob, které mají dorazit. V základním výběru také můžete určit, zda chcete pokoj uzpůsobený rodině s dětmi či spíše pro velkou skupinu cestovatelů.

Dále stačí jen stisknout tlačítko ‚Vybrat‘ a zobrazí se vám nabídka nespočtu ubytování, které Agoda nabízí. Nyní je na vás, jakým způsobem si nabídky vyfiltrujete, jelikož se vám nikdy nezobrazí např. od nejlevnějších po nejdražší. Výběr z filtrů je opravdu pestrý. Ať vám už záleží na tom, jestli bude ubytování blízko pláže, bude mít v ceně snídani či parkování nebo vás zajímá hodnocení předchozích hostů, tak lze podle všech těchto kritérií dané ubytování vyhledat. Jakmile si vyberete daný pokoj, zobrazí se vám veškeré příslušné informace k němu. Nemusíte se tedy bát, že byste přišli o informace kupříkladu o platbě. Zda zaplatíte předem nebo až na místě, je u každého ubytovacího zařízení dáno, stejně tak možnost zrušení rezervace. V případě, že najdete svůj vysněný pokoj, stačí už jen přejít na rezervaci. Pokud zařízení nabízí platbu ihned a zároveň platbu později či na místě, vyberete si možnost, která vám více vyhovuje. V případě, že zvolíte platbu později, ukáže se vám přesné datum, kdy musí být částka splacena, a pokud je možnost storna, tak zároveň také den, do kdy můžete objednávku stornovat. Agoda po vás v tomto případě bude při rezervaci požadovat číslo bankovního účtu, jako záruku rezervace. V případě, že na výběr nemáte a ubytování musí být uhrazeno ihned bez možnosti storna, stránka vás přesměruje na vyplnění formuláře, kde zadáte potřebné informace a dalšími kroky přejdete až k zaplacení objednávky.

Jak ušetřit

V případě, že patříte mezi ty cestovatele, kteří na svých cestách rádi ušetří každou korunu, tak vás jistě nadchne slevový systém této společnosti.

Jak se říká, čím víc, tím líp. A u společnosti Agoda to platí dvojnásobně. V případě, že si rezervaci ubytování na tomto portálu oblíbíte, s každou další rezervací se vám budou na váš osobní účet hrnout kredity, které můžete uplatit při platbě ubytování. V momentu, kdy nasbíráte dostatečný počet kreditů, můžete je klidně využít na splacení celé částky.

A jak to vlastně s Agoda kredity funguje? V momentě, kdy se přihlásíte na svůj osobní účet, tak se vám také zobrazí počet vašich dosud dosažených kreditů. Ty jsou uváděny v reálné finanční hodnotě, takže jejich užití je velmi snadné, nemusíte je totiž složitě přepočítávat. Kredity se na váš účet připíší pokaždé, kdy se z daného ubytování odhlásíte, záleží však na typu rezervace. Pokud jste ubytování zaplatili předem, kredity se vám na účet přičtou 7 dní po opuštění hotelu. V případě, že jste za ubytování zaplatili až na místě, kredity obdržíte až 60 dní po odhlášení. A čím více ubytování zarezervujete, tím větší částka kreditů vám na účet přistane. Obdobný systém platí při využívání bodů z dárkové karty, kterou je taktéž možno získat.

Sleva na hotely

Věrnostní program Agoda kreditů není tou poslední možností, jak můžete při rezervaci ubytování ušetřit. Již v momentě, kdy se chcete zaregistrovat, tak vám stránka slibuje, že registrací můžete získat až 30% slevu na ubytování. To ale není vše. Agoda nabízí také možnost využití slevových kódů. Jestli je možné v daném ubytování využít kód zjistíte naprosto jednoduše, vždy je tato možnost napsána v souboru informací o ubytování, pak tedy stačí kód zadat při finální rezervaci a daná částka se vám odečte. V tomto případě se nejedná o kdoví jaké slevy, ale při cestování se přece hodí každá koruna, no ne?

Slevový kód na Agoda.com naleznete zde >>

Slevové kupony

V neposlední řadě je potřeba zmínit i aktuální slevové nabídky, které vám ještě více sníží finální cenu vašeho ubytování. Tyto slevy jsou časově omezené a vždy přísluší pouze vybrané destinaci. Takže se jistě vyplatí akční nabídky sledovat a třeba se objeví právě vaše vysněná destinace.