Expedia

Expedia
1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Expedia je americká cestovní agentura spadající pod přední světovou platformu cestovatelských služeb Expedia Group, jejichž dceřiné společnosti jsou například portály Hotels.com nebo Trivago. Existuje již od roku 1996 a v roce 2010 obdržela titul největší cestovní kanceláře světa.

Na svých webových stránkách Expedia nabízí veškeré cestovatelské služby – letenky, ubytování, volnočasové aktivity nebo pronájem auta. Můžete si tak na jedné stránce naplánovat celou dovolenou. Jistě vám přijdou vhod slevy a výhody, která Expedia nabízí po využití kombinace jejich služeb.

Webové stránky existují v několika verzích, jsou to expedia.com, expedia.ca a expedia.ie. Nabídka a ceny se mohou poněkud lišit, takže určitě stojí za to si je pohlédnout všechny. Stránky zatím nejsou dostupné v českém jazyce.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na expedia.ie
Vyhledávání na expedia.ie

Nalézt nejvhodnější ubytování na portálu Expedia je velmi snadné. Pomocí vyhledávacího boxu si můžete určit o jaký typ služeb máte zájem. V případě rezervace hotelu stačí zadat termín pobytu, lokaci a počet hostů. Po zmáčknutí tlačítka „Search“ se vám zobrazí velké množství hotelů, které mají zrovna v daný termín volnou kapacitu. Pomocí filtrů, které se vám po vyhledání zobrazí na levém panelu, si je můžete roztřídit a vyfiltrovat si tak o jaký typ ubytování máte zájem. Na výběr jsou hotely podle počtu hvězd, ceny, velikosti, hodnocení návštěvníků a dalších rozmanitých parametrů. V horní liště si je navíc můžete seřadit podle ceny, vzdálenosti od centra, dle hodnocení hostů, atd.

Po rozkliknutí vybraného hotelu si máte možnost pročíst recenze návštěvníků a dozvědět se o hotelu více informací. Zároveň se vám zobrazí nabídka služeb, kterou hotel nabízí. Jsou rozděleny dle ceny do balíčků, z kterých si máte možnost vybrat.

Velkou výhodou je možnost vytvoření si vlastního profilu. Registrace je snadná podobně jako u ostatních hotelových platforem. Stačí kliknout na kolonku v pravém horním rohu s názvem „Account“. Zde se registrujete pomocí emailu nebo facebooku. Přínosem profilu může být možnost vyplnit si svoje kontaktní údaje, číslo pasu, platební kartu a další informace, které se uloží a následně se u rezervace hotelu samy automaticky vyplní. Zajisté taky oceníte mnohé slevy, které jsou nabízeny pouze registrovaným členům.

Jak ušetřit

Pokud chcete ušetřit, tak Expedia slibuje akční slevu 15% v případě, že si u nich zarezervujete letenky i s ubytováním. Také můžete využít 30% slevu při použití jejich mobilní aplikace Expedia App (k dispozici ke stáhnutí zdarma na všechna zařízení – pro operační systém Android nebo iOS).

Velkou výhodou je již zmiňovaná registrace na stránkách. Při založení profilu získáte 10% slevu a můžete využít tzv. „Experia Rewards“, které vám zaručí přístup k exkluzivním nabídkám a slevám určených pouze členům. Navíc při každé rezervaci hotelu získáte věrnostní body, které vám přinesou další slevy nebo dokonce ubytování zcela zdarma.

Pokud z nějakého důvodu musíte rezervaci zrušit, Expedia vám navíc slibuje, že se vám u většiny hotelů nebudou počítat žádné poplatky.

Sleva na hotely

Další slevy a akční nabídky naleznete po rozkliknutí kolonky „Deals“. Tyto slevy jsou časově omezené a tematicky zaměřené, takže se je vyplatí pravidelně kontrolovat. Také lze využít last minute slev, které naleznete pod kolonkou „Last Minute“.

Slevové kupony

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.