HomeAway.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Americká společnost HomeAway se specializuje na pronájem hotelů, domů, chat a dalších ubytovacích zařízení. Firma byla založena v roce 2005 a sídlí v Texasu. V nabídce najdete nejen hotelové pokoje, ale převážně domy, vily a chaty, které pronajímají během určitého období v roce jejich majitelé.

Webové stránky jsou celé v angličtině s možností přepnutí do jiných jazyků podle zvoleného státu (Česká republika v nabídce zatím není). Přepnutím se automaticky změní i měna, ve které jsou ceny uváděny.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na HomeAway.com

Vyhledávání je velmi jednoduché. Na úvodní straně zadejte místo, kde chcete strávit dovolenou, datum odjezdu a příjezdu a počet hostů. Vyhledávač vám zobrazí všechny nabídky, které jsou momentálně k dispozici. Ty si posléze můžete roztřídit dle typu ubytování (chata, bungalov, dům, byt, vila, karavan, houseboat…), vybavení (WiFi, parkovací místo, bazén, TV…), hodnocení hostů anebo domovních zákazů či povolení (kouření povoleno/zakázáno, domácí mazlíčci…).

Všechny nabízené ubytovací zařízení jsou na stránkách opatřeny fotografiemi, detailním popisem a  snadno můžete najít jejich přesné umístění na mapě. Nabídky lze také seřadit podle ceny, počtu hodnocení, doporučení hostů, novosti nabídky nebo počtu ložnic.

Zalíbila se vám některá z nabídek? Nebojte se poslat majiteli nezávaznou zprávu s žádostí o rezervaci. Ptejte se ho, co vás o ubytování zajímá, a on vám na oplátku jistě rád sdělí užitečné tipy, co podniknout v okolí, nebo kde se dobře najíst.

Jak ušetřit

Mimo širokou nabídku hotelů na stránkách HomeAway.com najdete i jiný (většinou) levnější způsob ubytování. Majitelé své nemovitosti často pronajímají za nižší ceny a mnohdy vyjdou vstříc vašim požadavkům. Zažijte neobyčejnou dovolenou a vyzkoušejte si bydlení přímo v domech místních obyvatel!

Sleva na hotely

Ceny ubytování si určují samy hotelové řetězce nebo majitelé. Případné slevy tedy nelze předvídat.

Slevové kupony

Momentálně HomeAway.com nenabízí žádné slevové kupony.

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.