HomeAway.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Americká společnost HomeAway se specializuje na pronájem hotelů, domů, chat a dalších ubytovacích zařízení. Firma byla založena v roce 2005 a sídlí v Texasu. V nabídce najdete nejen hotelové pokoje, ale převážně domy, vily a chaty, které pronajímají během určitého období v roce jejich majitelé.

Webové stránky jsou celé v angličtině s možností přepnutí do jiných jazyků podle zvoleného státu (Česká republika v nabídce zatím není). Přepnutím se automaticky změní i měna, ve které jsou ceny uváděny.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na HomeAway.com

Vyhledávání je velmi jednoduché. Na úvodní straně zadejte místo, kde chcete strávit dovolenou, datum odjezdu a příjezdu a počet hostů. Vyhledávač vám zobrazí všechny nabídky, které jsou momentálně k dispozici. Ty si posléze můžete roztřídit dle typu ubytování (chata, bungalov, dům, byt, vila, karavan, houseboat…), vybavení (WiFi, parkovací místo, bazén, TV…), hodnocení hostů anebo domovních zákazů či povolení (kouření povoleno/zakázáno, domácí mazlíčci…).

Všechny nabízené ubytovací zařízení jsou na stránkách opatřeny fotografiemi, detailním popisem a  snadno můžete najít jejich přesné umístění na mapě. Nabídky lze také seřadit podle ceny, počtu hodnocení, doporučení hostů, novosti nabídky nebo počtu ložnic.

Zalíbila se vám některá z nabídek? Nebojte se poslat majiteli nezávaznou zprávu s žádostí o rezervaci. Ptejte se ho, co vás o ubytování zajímá, a on vám na oplátku jistě rád sdělí užitečné tipy, co podniknout v okolí, nebo kde se dobře najíst.

Jak ušetřit

Mimo širokou nabídku hotelů na stránkách HomeAway.com najdete i jiný (většinou) levnější způsob ubytování. Majitelé své nemovitosti často pronajímají za nižší ceny a mnohdy vyjdou vstříc vašim požadavkům. Zažijte neobyčejnou dovolenou a vyzkoušejte si bydlení přímo v domech místních obyvatel!

Sleva na hotely

Ceny ubytování si určují samy hotelové řetězce nebo majitelé. Případné slevy tedy nelze předvídat.

Slevové kupony

Momentálně HomeAway.com nenabízí žádné slevové kupony.