Hostelworld

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Anglická společnost Hostelworld se zaměřuje především na nabídku nejlevnějšího ubytování. Již z názvu napovídá, že se jedná především o hostely. Jejich heslem je MeetTheWorld, takže pokud rád poznáváš svět, máš povahu dobrodruha a nepotrpíš si na luxus, Hostelworl je pro tebe jak šitý na míru! Co takhle zažít noc ve stylovém hostelu v Paříži, ekofriendly hostelu v Amsterdamu nebo pořádně zapařit v party hostelu v Budapešti? Z nabídky 38 000 zařízení ve více než 170 státech světa si jistě vybereš.

Společnost byla založena v roce 1999 a za dobu její existence stihla od hostů nasbírat přes
10 miliónů ověřených hodnocení nabízených hostelů. Po zaregistrování můžete hodnotit i vy a zanechat svůj feedback viditelný pro ostatní uživatele využívajících služeb Hostelworldu.

Hostelworld je dostupný i v mobilní aplikaci, která je zdarma ke stažení pro všechna zařízení s operačním systémem Android a iOs.

Na jejich informační lince jsou k dispozici 24/7 v češtině a dalších 18 jazycích.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na hostelworld.com
Vyhledávání na hostelworld.com

Tak kam to bude? Tuto otázku vám položí i vyhledávací políčko na webových stránkách. Stačí do něj vepsat město kam míříte, poté vyplnit termín pobytu a počet osob a můžete z nabídky vybírat ten pravý hostel! V případě, že si cestování neplánujete a ubytování řešíte přímo na místě, jistě oceníte znak, který se nachází úplně vpravo vyhledávajícího pole. Poté co na něj kliknete vám totiž zadá vaši aktuální polohu a následně vám stránky budou vyhledávat ubytovací zařízení, které jsou nejblíže místu, na kterém se zrovna nacházíte.

Vyhledané zařízení si můžete zobrazit v seznamu za sebou nebo na mapě. Všechny jsou ohodnoceny číslicemi od 1 po 10 (10 nejvyšší kvalita), takže přehledně poznáte, které hostely stojí za vaši návštěvu. Taky můžete použít filtry, kterými si hostely roztřídíte například podle ceny, hodnocení, typu pokoje anebo podle toho, jestli se dá platit kartou.

Pokud cestuje ve větší skupině, využijte speciální nabídky pro velké skupiny. Hostelworld vám slibuje nelepší péči a tým odborníku, který vám vyhledá to nejlepší ubytování.

Na webových stránkách si můžete vytvořit svůj profil do nějž lze zapsat kontaktní údaje, platební kartu a další informace, které se vám následně u rezervací budou automaticky vyplňovat. Také si můžete uložit do svého “seznamu přání” oblíbené hostely, které byste si přáli v budoucnu navštívit.  Registrace lze provést pomocí emailu.

Jak ušetřit

Pokud si rezervujete hostel více než 7 dní předem, storno objednávky je zdarma.

V případě, že se naskytnou problémy s vaší rezervací a při check-inu na hostelu k ní nebudou moci nalézt podrobnost, slibuje vám Hostelworld vrácení peněz a k tomu navíc 50 USD na budoucí rezervace na jejich stránkách.

Sleva na hotely

Slevy na ubytování Hostelworld nenabízí.

Slevové kupony

Slevové kupony také nenabízí.