Hostelz.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Hostlez.com je největší celosvětová databáze hostelů. Vyhledávač prochází a porovnává všechny hostelové rezervační weby a nachází ty nejvýhodnější nabídky. Firma vznikla v roce 2002 a sídlí v Texasu (USA).

Hostely fungují na principu rezervace lůžka ve společném pokoji. Můžete tak sdílet jeden pokoj s jinými lidmi. Největší výhodou tohoto typu ubytování je cenová dostupnost. Pronájem lůžka v hostelovém pokoji vyjde na osobu v řádu stovek korun a je tak jednoznačně nejlevnější variantou ubytování. Cestujete sami, nehledáte luxus anebo potřebujete jen někde přespat? Hostely jsou pro vás ideální volbou.

Webové stránky se zobrazují v angličtině s možností přepnutí do dalších šesti světových jazyků (čeština zatím v nabídce není).

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na Hostelz.com

Do vyhledávače na úvodní straně Hostelz.com zadejte město, zemi nebo název hostelu. V případě, že zadáte zemi, zobrazí se vám stránka se základními informacemi o daném státě společně s mapou hostelů a přehledem dostupných měst.

Po vepsání názvu města, ve kterém se chcete ubytovat, vám vyhledávač ukáže základní informace o vybraném městě, dostupné hotely a umožní vám zadat specifičtější požadavky jako datum příjezdu a odjezdu, počet nocí a typ pokoje. Nabídky můžete seřadit a roztřídit podle dalších kritérií (cena, hodnocení, vybavení atp.). Ceny jsou automaticky zobrazovány v lokální měně s možností změnit ji na libovolnou jinou.

Vyberte si z nabízených hostelů ten, který vám nejvíce vyhovuje a klikněte pro další informace. Vyhledávač prohledá rezervační weby, na kterých je tento hostel nabízen, a zobrazí vám nejlepší nabídky. Hostely většinou nabízí možnost výběru typu sdíleného pokoje (ženský, mužský, smíšený) a jeho velikosti (pro 10/8/6 nebo 4 hosty).

Jak ušetřit

V rámci hostelových nabídek je možné si zarezervovat i soukromý pokoj. Cenově jsou tyto pokoje srovnatelné s cenami pokojů hotelových. Mnohem více tedy ušetříte zvolením varianty ubytování ve sdílených pokojích. Cena lůžka za osobu se pohybuje v řádu stovek korun.

Sleva na hotely

V současnosti nejsou k dispozici žádné slevy na hostely.

Slevové kupony

Momentálně Hostelz.com nenabízí žádné slevové kupony.