Hotels.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Společnost Hotels.com je předním zprostředkovatelem ubytování v hotelech po celém světě a nabízí rezervační služby prostřednictvím své vlastní sítě lokalizovaných webových stránek a telefonních center. Jedná se o společnost založenou ve Spojených státech amerických v roce 1991, má tedy za sebou již slušnou historii a lze očekávat, že bude mít své služby ve všech ohledech vychytané.

Ubytování na Hotels.com lze najít téměř ve 20 000 různých lokalitách po celém světě. Vybírat můžete zhruba z 325 000 hotelů, což už je slušná zásoba i pro ty nejnáročnější, no ne?

Webové stránky Hotels.com jsou přeloženy do 34 světových jazyků, samozřejmě včetně češtiny i slovenštiny. Nemusíte se tedy obávat jazykové bariéry. Pokud chcete být mobilní a vyhovuje Vám více vyhledávání ubytování v terénu, Hotels.com myslel i na Vás. Snadno si totiž můžete na Google Play či App Store pořídit také aplikaci.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Hned na hlavní stránce portálu Hotels.com se Vám zobrazí malá tabulka, v níž jednoduše vyplníte Vámi vybranou destinaci, datum příjezdu a odjezdu a také počet pokojů/osob. Po kliknutí na políčko ,,hledat“ na Vás vyskočí nabídka odpovídající Vaší poptávce. Záleží na destinaci, ale obvykle se Vám zobrazí velké množství nabídek, které je potřeba ještě trochu snížit, aby byl výběr rychlejší a pohodlnější. Proto je dobré nastavit si nějaké filtry, tedy pro Vás důležité údaje. Ty najdete na levé straně, hned nahoře se Vám zobrazí ty nejobvyklejší jako blízkost pláže, či snídaně v ceně. Můžete si však vybírat i více a použít další filtry, které najdete níže. Jsou zde kategorie jako počet hvězdiček, hodnocení, upřesnění lokality či požadované vybavení. Nyní se Vám výběr určitě omezil, ale stále je vhodné udělat ještě jeden krok. Tím je řazení nabídek: nahoře, nad první nabídkou hotelu máte lištu, kde si můžete zvolit, které hotely se Vám mají zobrazovat jako první. Zde opět záleží na Vás, co považujete za důležité, jestli dáváte přednost ceně nebo třeba hodnocení.

Podle čeho ale vybírat?

  • HODNOCENÍ – určitě doporučujeme sledovat, jaké hodnocení mají konkrétní ubytování, hodnotí je hosté, kteří zde byli, je to tedy odraz jejich zkušenosti. Navíc Hotels.com nabízí přehled hodnocení nejen z jejich webu, ale také z TripAdvisor, takže hodnocení bývá velmi relevantní.
  • RECENZE – vyplatí se pročíst si pár recenzí, můžete narazit na informace, které pro Vás budou důležité. Dozvíte se tak konkrétní pozitivní/negativní zkušenosti hostů. Často k recenzím také najdete odpovědi daného ubytovacího zařízení.
  • MOŽNOST ZRUŠENÍ – některá ubytování nabízí možnost bezplatného zrušení, u jiných je naopak rezervace nevratná. Je na Vás zvážit, jestli je toto pro Vás důležité, ale jako faktor výběru to určitě uvádíme.
  • POMĚR CENA/KVALITA – zde opět záleží na Vašem uvážení a co je pro Vás důležité, je potřeba racionálně porovnat možnosti ubytování a jejich výhody pro Vás.

Pokud jste si už vybrali, kde chcete strávit noc, stačí kliknout na zvolit, a zobrazí se Vám ještě více informací o daném ubytování. Když sjedete o kousek níže, vidíte zde Vámi nastavené údaje o počtu osob a datech pobytu a také políčko rezervovat. Vyberete způsob platby, pokud je to možné, a pokračujete podle pokynů. Hotels.com má velmi přehledný rezervační systém a rezervace Vám nezabere víc jak 5 minut. Vyplníte pouze Vaše jméno, kontaktní údaje a údaje o platbě.

Jak ušetřit

Jak se jednou zaregistrujete na Hotels.com, už nebudete chtít rezervovat ubytování nikde jinde. Tato společnost totiž nabízí skvělé výhody pro svoje stálé zákazníky. Program HOTELS.COM REWARDS Vám totiž pomůže ušetřit nemalé peníze, a to hned dvěma způsoby.

  • TAJNÉ CENY – pro přihlášené členy tohoto programu si Hotels.com připravili různé tajné nabídky, které se nepřihlášeným uživatelům nezobrazí. Vyplatí se tedy vždy vyhledávat ubytování až po přihlášení, můžete totiž narazit na nečekané nabídky.
  • KAŽDÁ 11. NOC ZDARMA – věrnostní program nabízí další pecku, a to v podobě noci zdarma. Tu získáte automaticky, pokud splníte požadavek, že absolvujete 10 nocí přes Hotels.com. Noc zdarma můžete využít v jakémkoliv ubytovacím zařízení.
  • ZÁRUKA NEJNIŽŠÍ CENY – pokud najdete jinde ubytování levnější, Hotels.com vám cenu sníží.

 

Velmi výhodná může být zejména kombinace posledních dvou možností. Např. na Agodě si najdete cenu nižší a napíšete na Hotels o vyrovnání. Navíc tak získáte 11 noc zdarma a ušetříte tak dalších 10%.

 

Sleva na hotely

Je třeba sledovat aktuální nabídku ve Vámi vybrané destinaci. Hotels.com nabízí takzvané ,,Speciální nabídky“, které jsou obvykle platné jeden den a mohou Vám ušetřit i více než 50% z původní ceny. Můžete se tak ubytovat v hotelu vyšší kategorie bez navýšení výdajů. Tyto speciální nabídky se Vám zobrazí již při vyhledávání ubytování. Pokud má daný hotel dnes nějakou speciální nabídku, zobrazí se Vám přímo nad cenou červený štítek ,,Speciální nabídka“ a když na něj najedete kurzorem, dočtete se o kolik procent je ubytování levnější.

Slevové kupony

To ale stále není vše! Stáhněte si aplikaci Hotels.com a po zadání kuponu MOB5 získáte další slevu.