Hotelscombined.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

HotelsCombined je australská firma, která nabízí ubytování po celém světě. Byla založena v roce 2005 a stejně jako společnosti Agoda nebo Booking.com spadá pod záštitu celosvětové organizace Booking Holdings. Sídlo firmy se nachází v Sydney v Austrálii.

Na webových  stránkách naleznete širokou nabídku hotelů, penzionů a jiných ubytovacích zařízení. Stránky fungují na principu online výběru a rezervace. Vyhledávač prochází stovky cestovních webových stránek z celého světa a nachází pro vás nejvýhodnější cenové nabídky.

Využijte možnosti stáhnout si aplikaci HotelsCombined a prohlížejte si nejvýhodnější nabídky kdekoliv v mobilu (k dispozici ke stáhnutí zdarma na všechna zařízení – pro operační systém Android nebo iOS).

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na hotelscombined.com

Vyhledávání na webových stránkách HotelsCombined je velmi snadné a přehledné. Nejdříve si vyberete cílovou destinaci, zvolíte datum příjezdu a odjezdu a také počet osob, pro které hledáte ubytování. Pokud máte specifické požadavky, po rozkliknutí “Další možnosti vyhledávání” si budete moci vybrat z několika dalších kritérií jako např. cenové rozpětí za noc, typ ubytovacího zařízení či hodnocení hostů.

Hotelscombined.com vám automaticky vyhledá nejlepší dostupné nabídky, které si následně můžete seřadit podle doporučení, ceny, počtu hvězdiček nebo hodnocení hostů. Různé cestovní webové stránky nabízí hotely za rozdílné ceny, Hotelscombined.com proto vždy vyhledá všechny možnosti a nabídne tu nejvýhodnější. K dispozici je také mapa, na které jsou všechny hotely v dané oblasti zobrazeny.

Ve sloupci možností na levé straně webu se nachází ještě podrobnější kritéria vyhledávání. Náročnější klienti si přijdou na své – ať už se jedná o nabízené hotelové služby, téma nebo název hotelového řetězce.

V pravém horním rohu je umístěno menu, ve kterém můžete využít hned několik funkcí – registraci, přihlášení a můj seznam přání. Našli jste svůj vysněný hotel, ale z nenadání se vám vypnul počítač? Určitě poté oceníte možnost zobrazení posledních vyhledaných nabídek.

Celé stránky lze navíc přepnout do mnoha světových jazyků a dokonce změnit měnu, ve které se ceny hotelů zobrazují.

Jak ušetřit

Po registraci se vám na webových stránkách zpřístupní i tzv. tajné nabídky, proto tento krok doporučujeme provést před začátkem vyhledávání. Umožněna je registrace prostřednictvím Facebooku, Gmailu nebo vepsáním vlastní e-mailové adresy. Při každé následující návštěvě stránky se už stačí jen přihlásit k existujícímu účtu.

Tajné nabídky často představují nejlevnější varianty ubytování. Nepropásněte proto tuto skvělou možnost a najděte svůj vysněný hotel za ty nejlepší ceny!

Sleva na hotely

Součástí menu v horní části stránky je ikona s názvem “Horké nabídky“. Po rozkliknutí se vám zobrazí zlevněné nabídky hotelů na dnešní den. Tento seznam nabídek je však časově omezený, a proto jej neváhejte využít co nejdříve.

Slevové kupony

Momentálně společnost Hotelscombined.com žádné slevové kupony nenabízí.