HotelTonight.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

HotelTonight je společnost, která nabízí ubytování v hotelech kdekoliv po Americe, Evropě a Austrálii. Specializuje se zejména na ubytování na poslední chvíli, tzv. „Last minute hotel deals“. Tato firma vznikla v roce 2010 a sídlí v San Franciscu v Kalifornii.

Přijeli jste do cílové destinace a nemáte ubytování? HotelTonight.com vám vyhledá všechny volné hotelové pokoje v okolí a za ty nejlepší ceny! Nemusíte se obávat, že na poslední chvíli zaplatíte více než při dřívější rezervaci, ba naopak. Nabízené Last minute nabídky jsou většinou cenově velmi výhodné. Často zaplatíte až o třetinu méně z původní ceny.

Webové stránky jsou pouze v anglickém jazyce. Měna se zobrazuje podle vašeho umístění, tzn. v českých korunách (při předpokladu, že se nacházíte v České republice).

Stáhněte si cestovní aplikaci do mobilu a buďte připravení. Mobilní vyhledávač funguje rychle a spolehlivě. Zdarma ke stažení pro operační systémy – Android a iOS.

Pokud v aplikaci použijete slevový kód JPRKAREK, získáte 20€ slevu na první ubytování!

 

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na HotelTonight.com

Na úvodní straně se nachází snadný vyhledávač. Hledáte ubytování na dnešní večer? Zadejte město, kde se plánujete ještě dnes ubytovat, a možnost „Tonight“ se vám nastaví automaticky (při delším nebo plánovaném pobytu lze nastavit libovolné datum). Vyhledávání vám zobrazí veškeré dostupné nabídky na dnešní noc. Hotely jsou opatřeny fotografiemi nabízených pokojů a přesně zakresleny na mapě.

Jak ušetřit

S HotelTonight.com ušetříte téměř pokaždé. Systém webových stránek je uzpůsoben rezervacím na poslední chvíli. Očekávejte výhodné ceny a jistotu ubytování v tom nejkratším možném čase.

Pokud v aplikaci použijete slevový kód JPRKAREK, získáte 20€ slevu na první ubytování!

Sleva na hotely

Nabídky hotelových pokojů jsou při rezervaci na poslední chvíli téměř vždy zlevněny až o 40% z původní ceny. Pokud v aplikaci použijete slevový kód JPRKAREK, získáte 20€ slevu na první ubytování!

Slevové kupony

Pokud v aplikaci použijete slevový kód JPRKAREK, získáte 20€ slevu na první ubytování!