Priceline.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

 Priceline.com prostřednictvím svých webových stránek nabízí veškeré cestovatelské služby – ubytování, pronájem auta, letenky i zaoceánské plavby. Firma byla založena roku 1997 a tvoří součást společnosti Booking Holdings, jedné z největších cestovních sítí na světě.

Na webových stránkách si naplánujete dovolenou svých snů. Priceline.com nabízí mimo jiné i balíčky služeb. Na jedné stránce si tak můžete zarezervovat ubytování společně s odpovídajícími letenkami. Nebaví vás zůstávat celý pobyt na jednom místě? V tom případě využijte další z možností a pronajměte si automobil. Prozkoumáte okolí a získáte nové zážitky. Auto můžete navíc vrátit na jiném místě, než jste si ho na začátku vyzvedli.

Celé stránky jsou pouze v angličtině (zatím bez možnosti přeložení do jiných jazyků). Ceny nabídek se zobrazují v amerických dolarech, měnu je však možné změnit (např. na britskou libru, euro, ruský rubl a další).

Nejlepší nabídky si také snadno můžete prohlížet na svých telefonech prostřednictvím mobilní aplikace (zdarma ke stažení pro operační systémy – Android a iOS).

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na priceline.com

V přehledném vyhledávači na úvodní straně si nejdříve zvolte, jaký typ služeb chcete vyhledat (hotely, letenky, hotely+letenky, pronájem automobilu, plavby). V našem případě budeme dále postupovat jako při rezervaci hotelu. Do první kolonky uveďte oblast, ve které se chcete ubytovat, datum příjezdu a odjezdu a počet pokojů.

Webové stránky následně vyhledají všechny dostupné hotely za ty nejnižší nabízené ceny na trhu. Na levé straně si můžete zvolit podrobnější kritéria výběru jako počet hvězdiček, cenové rozpětí nebo hotelové vybavení. Seřadit nabídky lze od nejnižší ceny po nejvyšší, doporučení, výhodnosti nabídky a hodnocení zákazníků. Umístění všech nabízených hotelů je zakresleno také na mapě.

Jak ušetřit

Provedením bezplatné registrace na webových stránkách si zajistíte spoustu dalších výhod. Zaregistrujte se a získejte přístup ke skrytým nabídkám, nižší ceny a rychlejší checkout neboli odhlášení se z hotelu. A jako bonus si vytvořte perfektní cestovní plán.

Sleva na hotely

Na stránkách Priceline.com funguje speciální nabídka “Express Deals”, na které můžete ušetřit až 60% z původní ceny hotelů! Jak to funguje?

Tzv. expresní nabídky jsou cenově velmi výhodné a obsahují nejvyšší možné slevy. Zájemce o ubytování v rámci této služby si nejdříve vybere lokaci, do které cestuje. Vyhledávač mu zobrazí veškeré expresní nabídky akorát s jedním rozdílem – název vybraného hotelu se zobrazí až po dokončení rezervace. Místo názvu je pouze uveden počet hvězdiček daného hotelu. Všechny nabídky jsou samozřejmě opatřeny fotografiemi interiéru a dopředu lze na mapě zjistit, v jaké části města se ubytování nachází. Expresní nabídky není možné bezplatně zrušit.

Nelpíte na přesném umístění hotelu, chcete se nechat překvapit a ušetřit spoustu peněz? Určitě tento způsob vyzkoušejte!

Slevové kupony

Po dokončení rezervace v rámci expresních nabídek (viz Sleva na hotely) vám Priceline.com na e-mailovou adresu automaticky zašle 10% slevu na příští rezervaci. Desetiprocentní sleva se vztahuje pouze na expresní nabídky. Celkově tak můžete příště ušetřit až 70%.