Tingo.com

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Tingo.com je další ze společností, které zdarma vyhledávají a nabízejí ubytování po celém světě. Tato poměrně mladá americká firma byla založena v roce 2012 v Bostonu. Nadřazenou společností je nejrozsáhlejší cestovní web TripAdvisor, který vlastní síť restauračních a hotelových webových stránek s recenzemi.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Vyhledávání na tingo.com

Vyhledávání na tingo.com se nijak zásadně neliší od konkurenčních společností. Celé stránky se však primárně zobrazují v angličtině s možností přepnutí do ostatních světových jazyků. Český jazyk zatím v nabídce není. Stejně tak je možné změnit měnu, ve které pro vás bude vyhledávač ceny ubytování nacházet (americký dolar, euro, libra, dánská koruna atd.).

Na úvodní stránce naleznete základní vyhledávání, kde zadáte cílovou destinaci či adresu, datum příjezdu a odjezdu, počet hostů a pokojů. Vyhledávací systém vám následně zobrazí všechny nabídky, které si jednoduše můžete roztřídit dle různých kritérií. Na výběr máte z ohromného množství, ať už cestujete pracovně a neobejdete se bez Wifi připojení, chcete si užít hotelového wellness nebo hledáte ubytování s parkovacím místem. Některé hotely dokonce nabízí zrušení rezervace zdarma. Ubytování s odpovídajícími parametry si můžete přehledně seřadit dle vašich preferencí – podle ceny, počtu hvězdiček, hodnocení uživatelů nebo dokonce vzdálenosti od návštěvních míst v okolí. Všechny nabídky je možné zobrazit i na mapě.

Jak ušetřit

Tingo.com jako jediná společnost nabízí automatickou kompenzaci při snížení ceny po zakoupení ubytování. Co to v praxi znamená? Zakoupíte si ubytování např. v hotelu Desert paradise v Las Vegas, ale v následujících dnech či týdnech se cena za noc v hotelu sníží. Společnost tingo.com vám automaticky zpět na účet zašle takovou částku peněz, která se rovná rozdílu ceny původní s cenou aktuální.

Sleva na hotely

Na webových stránkách se denně zobrazují výhodné nabídky neboli “Today´s best deal”. Ty jsou časově omezené a jejich platnost není většinou delší než pouhý jeden den. Jedná se o nabídky, které vyhledávač vyhodnotil jako nejlepší poměr ceny, umístění v lokaci, hodnocení návštěvníků, slevy a oblíbenosti v porovnání s ostatními hotely.

Slevové kupony

V současnosti webové stránky nenabízí žádné slevové kupony.