TripAdvisor.cz

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Patříte-li mezi ty cestovatele, kteří mají rádi všechny dostupné informace na jenom místě, tak pak jistě oceníte právě TripAdvisor, skutečného poradce pro vaše cesty.

TripAdvisor v dnešní době právem patří mezi největší cestovatelské stránky vůbec. Nejenže můžete jeho pomocí najít ubytování, ale snadno se dozvíte, jaké zážitky lze v jeho okolí prožít, či kam zajít na dobrou večeři. Pokud nejste v cestování ještě nijak zběhlí, tak vám jistě usnadní práci profily zaregistrovaných cestovatelů. Ti tu totiž zveřejňují nejen své recenze na daná místa, ale můžete si prohlédnout například i jejich fotografie nebo přečíst cenné rady, které můžete využít při své cestě.

Nemusíte mít strach, že byste pro sebe nenašli to pravé ubytování. TripAdvisor nabízí přes 7,7 milionů ubytování po celém světě. Zároveň porovnává více než 200 rezervačních webů a jejich ceny ubytování, tudíž můžete nabídky lehce porovnat a vybrat si tu nejlepší.

Nevynikáte-li v angličtině, nebojte se, web je jednoduše dostupný i v češtině a v několika dalších desítkách jazycích. A ten, kdo má rád veškeré informace vždy při sobě, rozhodně ocení mobilní aplikace TripAdvisor, které jsou dostupné jak pro Android tak pro iOS.

TripAdvisor se jednoduše snaží dostát svému mottu, které zní: Vyznejte se lépe. Rezervujte lépe. Cestujte lépe.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Rezervace ubytování na TripAdvisoru je snadná, rychlá a dozvíte se veškeré informace, které potřebujete. První krok, který vás čeká je zadat vaši cílovou destinaci. Stránka vás ihned přesměruje a vy můžete přidat konkrétní datum vaší cesty a kolik vás má na ubytování dorazit. V mžiku se vám objeví desítky až stovky nabídek, které si podle libosti můžete vyfiltrovat. Záleží-li vám na ceně, vybavení pokoje či hodnocení cestovatelů, není nic jednoduššího než si podle těchto kritérií nabídku upravit. Pokud hledáte ubytování, které by bylo blízko vaší vyhlídnuté lokalitě, je možné zobrazit mapu se všemi nabízenými zařízeními a jednoduše najít hotel, který bude nejblíže. Poté, co si vyberete svého favorita, rozkliknete danou nabídku, kde se vám zároveň zobrazí porovnání cen s ostatními weby. To už potom nezbývá nic jiného, než si vybrat daný portál a TripAdvisor vás ihned přesměruje a vy budete moct pohodlně dokončit svoji objednávku. V případě, že si vyberete rezervaci přímo na TripAdvisoru, budete přesměrováni k výběru daného pokoje. Dejte si však pozor na informaci ohledně storna rezervace, některé pokoje storno umožňují, některé rezervace jsou však nevratné. V ten moment vás od rezervace vašeho pokoje dělí poslední krok – vyplnění osobních údajů. Zároveň dostanete informace o konečné částce, kterou za ubytování zaplatíte a zda je nutno ji celou zaplatit ihned nebo ihned jenom část a část při check-inu nebo se teď platbou vůbec nemusíte nezabývat a zaplatíte celou sumu až na místě.

Vaši rezervaci můžete provést zde.

Vyhledávání na tripadvisor.cz

 

Jak ušetřit

Peníze nejsou jediná věc, kterou lze šetřit. Při plánování vaší dovolené jistě oceníte i ušetřený čas. TripAdvisor je v tomto případě vaším nejlepších pomocníkem při cestování, protože jak je již zmíněno výše, webové stránky jsou plné recenzí a názorů ostatních cestovatelů, a to nejen těch pozitivních. Tudíž máte hezky pohromadě i negativní ohlasy, které vás od případného zdržování se u nevhodných ubytování zachrání.

Další skvělou vychytávkou v tomto směru je funkce Cesty, která je na webu dostupná. V této službě si můžete jednoduše naplánovat vaši cestu, uložit si místa, které chcete v lokalitě navštívit, či která místa by vám nejvíce doporučili ostatní cestovatelé. Pak stačí, když v dané lokalitě nahlédnete do svého plánu a hned je vám jasné jakým směrem se vydat.

Sleva na hotely

Nejjednodušší cesta, jak ušetřit na ubytování, je zkrátka to, že si z nabídky všech srovnávaných serverů vyberete tu nabídku, která je nejlevnější. Rozdíly jsou častokrát v rázu několika stovek korun, takže se jistě vyplatí zarezervovat právě tu nejnižší nabídku.

Slevové kupony

TripAdvisor v tuto chvíli nenabízí žádné slevové kupony, které byste při své rezervaci mohli využít. Pokud se situace změní, budeme vás o tom informovat.