Trivago

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd
Loading...

Objevte nejvýhodnější nabídky ubytování! Než budou úplně pryč!

Najděte si svoji vysněnou dovolenou…

>> Vyberte kam chcete na dovolenou a hledejte <<

O společnosti

Společnost Trivago se specializuje na porovnávání cen ubytování. Internetový vyhledávač porovnává ceny hotelů z více než 400 rezervačních stránek (Booking, Expedia, Hotels.com, Agoda ad.). Firma sídlí v Düsseldorfu v Německu, ale její pobočky se nachází i na Mallorce, v Shanghai, Leipzigu nebo Amsterdamu.

Webové stránky fungují ve 32 světových jazycích, měsíční návštěvnost stránky se pohybuje okolo 80 miliónů uživatelů. Cena jednotlivých ubytovacích zařízení se automaticky zobrazuje v českých korunách, je však možné si zvolit ze všech existujících měn.

Stáhněte si mobilní aplikaci Trivago do svých telefonů a prohlížejte si nejlepší nabídky kdekoliv! Zdarma ke stažení pro operační systémy – Android a iOS.

Návod jak si zarezervovat ubytování

Úvodní strana trivago.com

Úvodní stranu trivago.com tvoří pouze základní vyhledávač. Stačí zadat, kam máte v plánu vyrazit, a stránka vám ihned vyhledá všechny možnosti ubytování. V následujících krocích své požadavky upřesníte.

Vyhledávání na trivago.com

Nyní uveďte datum příjezdu, odjezdu a typ pokoje. Trivago nabízí také další kritéria vyhledávání jako typ ubytování, hodnocení, polohu hotelu a další. Všechny odpovídající nabídky můžete seřadit dle vašich preferencí – podle doporučení, ceny, vzdálenosti atp.

Podrobné informace o hotelu naleznete po rozkliknutí možnosti „Ukázat nabídku“, která vás přesměruje na rezervační web, který v současnosti nabízí daný pokoj za nejlepší cenu. Každý nabízený hotel se také zobrazuje na mapě. Prohlédněte si fotografie, přečtěte recenze ostatních návštěvníků a najděte tak pro sebe a své blízké ideální hotel!

Jak ušetřit

Vyhledávač Trivago vám ušetří spoustu peněz i času. Místo toho, abyste trávili hodiny procházením rezervačních webů, stačí navštívit jednu stránku a za chvíli máte vybráno. A za ty nejlepší ceny.

Vyhledávání funguje na speciálním principu. Využívá informace nejen z rezervačních webů, ale i od samotných hoteliérů. Velkou roli hraje osobní hodnocení hotelových hostů, kteří svými komentáři a hodnocením dotváří tento systém. Ti jsou pro fungování natolik důležití, že stálým zaregistrovaným uživatelům firma pravidelně vyplácí finanční odměnu. Vyhledávač poté všechny získané informace vyhodnotí a vybírá ty nejlepší nabídky.

Každý měsíc firma Trivago navíc zveřejňuje tzv. index hotelových cen, který ukazuje na vývoj cen ubytování v různých destinacích.

Sleva na hotely

Změní-li se cena hotelu na vybraných rezervačních webech, Trivago ceny na svých webových stránkách ihned aktualizuje, znovu porovná nabídky a vybere z nich tu nejvýhodnější.

Slevové kupony

Momentálně nejsou na trivago.com žádné slevové kupony.