Hotely s nejkrásnějšími bazény v Evropě

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Plavání je jedním ze sportů, který se dá provozovat v jakémkoli věku, a skvěle si při něm odpočinete. Vydejte se s námi po stopách těch nejlepších bazénů v Evropě. Stačí si jen zarezervovat ubytování a dokonalý relax může začít.


1. The Yeatman – Porto – Portugalsko 

The Yeatman je jedním z nejkrásnějších hotelů v regionu. Vybrat si můžete hned z 82 pokojů a díky balkonům si můžete užít krásné výhledy na celé panorama Porta. Využijte také nabídku lázní Caudalie a dalších výjimečných bazénů. V dosahu leží vinné sklepy a známý Taylor´s Port. Vychutnejte si zdejší servis a pohodlí. Pobyt zde bude nezapomenutelným zážitkem.


2. B2 Boutique Hotel + Spa – Curych – Švýcarsko 

B2 Boutique hotel byl zbudován z industriálních budov starého pivovaru. Původní charakter budov byl zachován, aby ilustroval historii pivovarnictví v Curychu. Označení B2 nese značku, Boutique označuje jedinečné pohodlí. Žádné 2 hotely s označením Boutique si nejsou podobné, i když mají ledacos společného – nejvyšší komfort a kus historie. Najdete zde plavecký bazén, wellness i parní saunu a mnoho dalšího.


3. Aspria Louise – Steigenberger Wiltcher´s – Brusel 

Tento klub nabízí klidné místo k odpočinku. Je pouze pro dospělé a svou elegancí skvělým místem pro relax. K dispozici je zde plavecký bazén, sauna i parní lázně. Vychutnejte si místní luxus.

 

4. The Molitor – Paříž – Francie 

Od 30. let 20. století je Molitor známý právě díky svým bazénům. Byl znovuotevřen v roce 2014, ale svou původní architekturu si uchoval dodnes. Ubytujte se v jednom z 124 pokojů v tomto pětihvězdičkovém hotelu s výhledem na letní bazén, zaplavte si i v krytém bazénu, relaxujte v místních lázních nebo si dejte skvělý koktejl na střeše hotelu s výhledem na Paříž.


5. Grand Hotel Central – Barcelona – Španělsko

Hotel nacházející se v centru Barcelony nabízí pětihvězdičkový luxus v gotické čtvrti. V jeho blízkosti leží starobylé městské hradby a středověký El Born. Ubytovat se ze můžete v jednom z 147 prostorných pokojů či apartmánů s tím nejmodernějším designem. Zaplavte si v nekonečném bazénu, skvěle se najezte v místní restauraci Ávalon, která nabízí cenově dostupná jídla nebo si užijete relaxační hudbu. Prožijte Barcelonu naplno.


6. The Life Gallery – Athény – Řecko 

Právě zde zažijete skvělou kombinaci klidu, přírody, světla i rovnováhy v sofistikovaném předměstí Ekali. V moderní, minimalistické, vzdušné budově se skleněnými plochami najdete bazény, zenové zahrady, venkovní terasy a spoustu dalšího. The Life Gallery nabízí ideální podmínky pro dokonalý odpočinek od soudobého stresu.


7. The Cambrian – Švýcarské Alpy 

Hotel najdete uprostřed nedotčené scenérie švýcarských Alp a okouzlí vás nejenom nádherným výhledem na hory, které ho obklopují. Užijete si skvělé lyžování na svazích Bernské vysočiny, nadechnout se můžete svěžího vzduchu v místních lesích nebo si dopřejte odpočinek ve zdejších lázních. Nevynechejte také špičková jídla.


 

8. The Vine Hotel – Funchal – Madeira

The Vine Hotel je hotel s velkou duší, tak jako tomu u vína bývá. Řadí se mezi sofistikované a luxusní hotely. Obdržel cenu World´s Leading Design Hotel, díky jeho důrazu na jednoduchost a diskrétnost, aby vám nabídl maximální pohodlí. Ponořte se do místního bazénu, užijte si vinné terapie ve zdejších lázních nebo si pochutnejte na skvělé gurmánské večeři.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

JirkaP

JirkaP

Jirka je náruživý cestovatel a pisálek. Má svou hlavu a všechno chce aby nebylo komplikované. Máme ho rádi :-)

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.