Hotely s nejkrásnějšími bazény v Evropě

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Plavání je jedním ze sportů, který se dá provozovat v jakémkoli věku, a skvěle si při něm odpočinete. Vydejte se s námi po stopách těch nejlepších bazénů v Evropě. Stačí si jen zarezervovat ubytování a dokonalý relax může začít.


1. The Yeatman – Porto – Portugalsko 

The Yeatman je jedním z nejkrásnějších hotelů v regionu. Vybrat si můžete hned z 82 pokojů a díky balkonům si můžete užít krásné výhledy na celé panorama Porta. Využijte také nabídku lázní Caudalie a dalších výjimečných bazénů. V dosahu leží vinné sklepy a známý Taylor´s Port. Vychutnejte si zdejší servis a pohodlí. Pobyt zde bude nezapomenutelným zážitkem.


2. B2 Boutique Hotel + Spa – Curych – Švýcarsko 

B2 Boutique hotel byl zbudován z industriálních budov starého pivovaru. Původní charakter budov byl zachován, aby ilustroval historii pivovarnictví v Curychu. Označení B2 nese značku, Boutique označuje jedinečné pohodlí. Žádné 2 hotely s označením Boutique si nejsou podobné, i když mají ledacos společného – nejvyšší komfort a kus historie. Najdete zde plavecký bazén, wellness i parní saunu a mnoho dalšího.


3. Aspria Louise – Steigenberger Wiltcher´s – Brusel 

Tento klub nabízí klidné místo k odpočinku. Je pouze pro dospělé a svou elegancí skvělým místem pro relax. K dispozici je zde plavecký bazén, sauna i parní lázně. Vychutnejte si místní luxus.

 

4. The Molitor – Paříž – Francie 

Od 30. let 20. století je Molitor známý právě díky svým bazénům. Byl znovuotevřen v roce 2014, ale svou původní architekturu si uchoval dodnes. Ubytujte se v jednom z 124 pokojů v tomto pětihvězdičkovém hotelu s výhledem na letní bazén, zaplavte si i v krytém bazénu, relaxujte v místních lázních nebo si dejte skvělý koktejl na střeše hotelu s výhledem na Paříž.


5. Grand Hotel Central – Barcelona – Španělsko

Hotel nacházející se v centru Barcelony nabízí pětihvězdičkový luxus v gotické čtvrti. V jeho blízkosti leží starobylé městské hradby a středověký El Born. Ubytovat se ze můžete v jednom z 147 prostorných pokojů či apartmánů s tím nejmodernějším designem. Zaplavte si v nekonečném bazénu, skvěle se najezte v místní restauraci Ávalon, která nabízí cenově dostupná jídla nebo si užijete relaxační hudbu. Prožijte Barcelonu naplno.


6. The Life Gallery – Athény – Řecko 

Právě zde zažijete skvělou kombinaci klidu, přírody, světla i rovnováhy v sofistikovaném předměstí Ekali. V moderní, minimalistické, vzdušné budově se skleněnými plochami najdete bazény, zenové zahrady, venkovní terasy a spoustu dalšího. The Life Gallery nabízí ideální podmínky pro dokonalý odpočinek od soudobého stresu.


7. The Cambrian – Švýcarské Alpy 

Hotel najdete uprostřed nedotčené scenérie švýcarských Alp a okouzlí vás nejenom nádherným výhledem na hory, které ho obklopují. Užijete si skvělé lyžování na svazích Bernské vysočiny, nadechnout se můžete svěžího vzduchu v místních lesích nebo si dopřejte odpočinek ve zdejších lázních. Nevynechejte také špičková jídla.


 

8. The Vine Hotel – Funchal – Madeira

The Vine Hotel je hotel s velkou duší, tak jako tomu u vína bývá. Řadí se mezi sofistikované a luxusní hotely. Obdržel cenu World´s Leading Design Hotel, díky jeho důrazu na jednoduchost a diskrétnost, aby vám nabídl maximální pohodlí. Ponořte se do místního bazénu, užijte si vinné terapie ve zdejších lázních nebo si pochutnejte na skvělé gurmánské večeři.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.