Kam jezdí celebrity na dovolenou

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Ty nejlepší destinace v Evropě navštěvují ročně nejenom miliony turistů, ale také slavných hvězd. Pokud sníte o tom, setkat se na vlastní oči se svým idolem, přinášíme seznam míst, kde je můžete potkat. Vydejte se třeba do Španělska nebo do Florencie, kde si můžete pochutnat na pizze jako Kim Kardashian, potkejte prince Williama v Portugalsku a mnoho dalších.

 

Kate a William – Algarve – Portugalsko

Algarve nabízí ty nejlepší podmínky pro milovníky slunce, moře i přírody a skvěle zde doplníte baterky. Navíc zde můžete potkat prince Williama s chotí, kteří si v těchto místech užívali líbánky. Pokud si chcete užívat přesně jako oni, zarezervujte si hotel Tivoli Marina ve Vilamouru. Nezapomeňte se také vydat na projížďku pirátskou lodí nebo zavítat do místních vinných sklepů.


 

Mariah Carey – Capri – Itálie

Capri se řadí mezi jeden z nejhezčích ostrovů Evropy a to díky své okouzlující krajině. Potkat zde můžete Mariah Carey, Sachu Baron Cohena, Rihannu nebo i Marka Zuckerberga. Na zdejší skvělou dovolenou navíc nepotřebujete mít vlastní ostrov jako Mariah Carey. Stačí si vybrat z nabídky zdejšího ubytování za skvělou cenu.


 

Kim Kardashian a Kanye West – Florencie – Itálie

Florencie je krásné romantické město a mělo tu čest, stát se místem sňatku i Kim Kardashian a Kanyeho Westa. Pokud si chcete zažít také okouzlující líbánky, neváhejte a vydejte se právě sem. Na svých procházkách městem určitě nevynechejte katedrálu Duomo.


 

Bill a Hillary Clintonovi – Dubrovník – Chorvatsko

Celebrit je v chorvatském Dubrovníku asi stejně jako jeho obyvatel. A zvlášť po natočení seriálu Hry o trůny v jeho samotném středu je jedním z nejnavštěvovanějších míst v Evropě. Město se stalo oblíbenou destinací už Elisabeth Taylorové. Potkat se v jeho ulicích můžete s Michaelem Douglasem, Tomem Cruisem, Richardem Gerem, Kevinem Spaceym, Rogerem Moorem či Johnem Malkovichem. V okolí Dubrovníku si můžete užívat sluníčka i moře a vypravit se na některou z exkurzí do ostatních míst Chorvatska. Doporučujeme také návštěvu Černou Hory nebo Mostar.


 

Naomi Campbell – Formentera – Španělsko

Tak jako je Saint Tropez spojeno s Brigitte Bardot, tak je i Formentera spojená s Naomi Campbell, úspěšnou modelkou. Pokud ji chcete potkat, vydejte se sem v srpnu, což je období, kdy sem Naomi často jezdí na dovolenou.


 

Princ Harry – Hvar – Chorvatsko

Čím dál více slavných se vydává za odpočinkem také do Chorvatska. Např. na ostrově Hvar můžete narazit na Toma Cruise, Prince Harryho a vodní lyže zde miloval také americký prezident JF Kennedy. Na Hvaru vás ohromí krásné scenérie, azurové moře a hřejivé slunce. Vydejte se na tento magický ostrov.


 

Paris Hilton – Ibiza – Španělsko

Ibiza je také velice oblíbené místo celebrit. Potkat zde můžete např. Justina Biebera, Orlando Blooma, Kim Kardashianovou nebo Kate Moosovou. Zarezervujte si hotel, pronajměte loď nebo se potápějte. Ibiza nabízí skvělé vyžití pro všechny věkové kategorie.


 

George Clooney – jezero Como – Itálie

Italské jezero Como je takovým malým rájem na Zemi. Jezdí sem např. George Clooney nebo Madonna. Jezero najdete v Lombardii, v milánském regionu a je místem pro známé a bohaté. Pokud mezi tyto vrstvy nepatříte, nemějte obavy, že by vás sem nepustili. Ubytujte se jednom z hotelů přímo u jezera Como a užijte si tento region plnými doušky.


 

Penelope Cruz – Korsika 

Korsika je místo, kam chtěl Jay-Z pozvat svou ženu na oslavu jejích narozenin. S trochou štěstí zde potkáte např. Penelope Cruz, která se doslova zamilovala do tohoto francouzského ostrova. Poznejte krásu Korsiky, načerpejte energii z jeho slunce a skvěle si odpočiňte. Zarezervujte si letenku i hotel a vyrazte právě sem.


 

Leonardo di Caprio – Antibes – Francie

Antibes je pětihvězdičkovou perlou Francouzské riviéry. Je ideálním místem, kde můžete narazit na Leonarda di Capria nebo Paris Hilton. Vychutnejte si hollywoodské prázdniny v jednom z místních hotelů, vydejte se na celodenní výlet po Antibes, Cannes i po ostatních zajímavých místech, jako jsou muzea, zahrady a ostatní památky. Snadněji se vám zde bude cestovat s kartou Cote d´Azur.


 

Audrey Hepburn – Taormina – Itálie

Taormině se často přezdívá „sicilské Monte Carlo“ a je známou destinací královské rodiny i slavných. V minulosti jste zde mohli narazit např. na Audrey Hapburn. Pro hvězdnou dovolenou si rezervujte ubytování v Belmond Grand Hotel Timeo, který od roku 1874 hostí slavné osobnosti.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.