Nejluxusnější aerolinky na světě

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Není pro vás letecká doprava jen pouhou nutností při přepravě na dlouhou vzdálenost, ale patříte mezi ty, kteří si chtějí i několikahodinový let užít se vším všudy? Či vás pouze zajímá, jak se lítá v těch nejlepších světových aerolinkách, které každoročně drží v hodnotícím žebříčku ty nejlepší místa? Pak čtěte dál a dozvíte se, jaké pohodlí nabízí ty nejluxusnější letecké společnosti na světě.

 

Singapore Airlines

Kterou jinou aerolinku nežli právě Singapore Airlines, na tomto seznamu zařadit hned na první místo. Již dlouhodobě se tato singapurská společnost drží v předních příčkách nejlepších aerolinek světa a opravdu se není čemu divit. Společnost, která byla založena již v roce 1947, sídlí na singapurském letišti Changi, kde má také svůj vlastní letištní terminál, který patří mezi ty nejlepší na celém světě. Obecně je společnost nejvíce uznávána za perfektní služby a celkový přístup k pasažérům, kteří se mají na palubě vždy jako v bavlnce. Singapore Airlines navíc dopřávají svým cestujícím v těch nejvyšších třídách naprosté soukromí. Za 5500-23000 USD si můžete zakoupit v podstatě své vlastní kupé, kde budete mít vlastní postel a nikdo vás nebude vyrušovat. Neomezeně pak můžete navštěvovat palubní bar, internet je však zpoplatněný.


All Nippon Airways

I přes to, že japonská aerolinka All Nippon Airways nenabízí svým pasažérům tolik soukromí jako výše uvedené Singapore Airlines, rozhodně jí dýchá na záda, co se nabídky jídla a lůžkového aranžmá týče. Před tím, než se uložíte ke spánku, dostanete od personálu zdarma hřejivý kardigan i pyžamo a dále vám tudíž nic nebrání užít si bezstarostnou noc. Dostanete-li chuť na něco dobrého, stačí si vybrat z bohaté nabídky jídelního lístku. Vyhlášené jsou zejména dezerty, kterým odolá málokterý cestující. Rozhodnete-li se tedy pro let s All Nippom Airways, která byla v roce 2013 označena agenturou Skytrax jako 5* letecká společnost, rozhodně nebudete svojí volby litovat.


Air France

I navzdory menšímu soukromí, které je u francouzské letecké společnosti Air France v první třídě poskytováno, dostává se všem jejím cestujícím perfektního a individuálního servisu. K dispozici máte pohodlné sedačky, které lze před spánkem sklopit na rovných 180°, a televizi se sluchátky, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky filmů či seriálů. Abyste se během spánku cítili jako doma, společnosti nabízí jak župan, tak pyžamo a v případě potřeby i přezuvky. Po klidném spánku si pak objednejte snídaní dle vašich přestav, nabídka jídel je opravdu pestrá a široká.


Qatar Airlines

Aerolinkou, která by v tomto seznamu rozhodně také neměla chybět je bezpochyby společnosti Qatar Airlines. Ta si hýčká své pasažéry nehledě na cestovní třídě, a právě proto si získala srdce milionů z nich. Stejně jako u Air France, si své sedadlo můžete pohodlně složit do 180° a snít bezesným spánkem po dlouhém dni. Dále na vás čekají široké palubní služby od soukromých televizí po čisťounké toalety, které jsou jedny z vůbec nejlepších, co se vzdušné dopravy týče. Bezkonkurenční oblibu má pak bezpochyby palubní bar, který je po dobu celého letu cestujícím k dispozici. Záleží jen na vás, který z drinku si vyberete právě vy.

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.