Nejluxusnější resorty na Maledivách

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Buďme k sobě upřímní, kdo z nás se již někdy zasnil nad dokonale azurovou vodou, rozevlátými listy palem a nemizícím oceánských vzduchem Malediv? Myslím, že když se k tomu přihlásím jménem všech žen, tak nebudu daleko od pravdy. Maledivy jsou totiž opravdovým rájem na zemi. Jsou místem, kde zapomenete na váš každodenní život a načerpáte novou energii, kterou budete moci po návratu domů rozdávat ve velkém. Pokud se chystáte vyrazit a podlehnout kráse těchto ostrovů, tak pokračujte ve čtení. Bude se totiž opravdu na co dívat.

1. JOALI MALDIVES RESORT

Resort Joali naleznete na ostrově Muravandhoo v severní části souostroví, které celkově čítá 1190 mini ostrovů. Ať si vyberete ubytování ve vilách na pláží, na vodě nebo v samotné rezidenci, tak si buďte jisti, že budete naprosto očarování, a to nejen výhledem do okolí, ale ubytováním samotným. Pokoje jsou zařízeny velmi moderně a vzdušně. Však posuďte sami!

Zarezervovat ubytování v resortu Joali

2. SHERATON MALDIVES FULL MOON RESORT & SPA

Tento resort najdete na ostrově s názvem Furanafushi. Celkem zde naleznete 156 pokojů pro hosty a 20 vodních vil. Nemějte obavy, že byste na ostrově něco postrádali. Naleznete tu jak poštu, obchody, místnosti pro praní prádla, stánek s denním tiskem nebo dětský koutek, kde můžete na nějaký čas uložit své ratolesti a dopřát si několik okamžiků jen pro sebe. Pokoje jsou řešeny minimalisticky, ale za to moderně a buďte si jisti, že vás okouzlí na první pohled.

Zarezervovat ubytování v resortu Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa

3. HURAWALHI ISLAND RESORT

Další z dech beroucích resortů je jednoznačně Hurawalhi Resort, který se nachází na stejnojmenném ostrově. Ubytování si můžete vybrat z pěti typů luxusních vil. Každá zaručuje úžasnou podívanou na nekonečný oceán. Předností tohoto resortu je podvodní restaurace, která je zároveň tou největší podvodní restaurací na světě. Užijte si výborný oběd s výhledem na hejna ryb proplouvajících kolem vás.

Zarezervovat ubytování v resortu Hurawalhi Island Resor

4. AYADA MALDIVES

Ayada Resort naleznete na ostrově Mugudhuvaa a buďte si jisti, že si ho zamilujete ještě dříve, než poprvé zaboříte nohy do vyhřátého písku na pláži. Resort je spojením jednoduchosti, elegance a samozřejmě luxusu. Šperkem resortu je SPA centrum, které je inspirováno tureckou architekturou. Pokud byste nechtěli jenom lenošit u bazénu s vaším oblíbeným drinkem v ruce, tak můžete nazout kopačky a vyrazit na hřiště zahrát si fotbal nebo si půjčte raketu a vyrazte na tenis.

Zarezervovat ubytování v resortu Ayada

5. SHANGRI-LA’S VILLINGILI RESORT & SPA

Jako poslední vám představím Shangri-la’s Villingili Resort, který se nachází na ostrově Villingili. Ostrov sám o sobě je na místní zvyklosti poměrně velký, takže si tu můžete klidně užít hraní golfu, půjčit si kolo a ostrov objet kolem dokola nebo si půjčte potápěcí brýle a poznávejte podvodní svět. Na výběr máte ze 7 typů krásných vil, kdy všechny nabízejí výhled na vody Indického oceánu.

Zarezervovat ubytování v resortu Shangri-La’s Villingili Resort and Spa

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.