Nejluxusnější resorty na Maledivách

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Buďme k sobě upřímní, kdo z nás se již někdy zasnil nad dokonale azurovou vodou, rozevlátými listy palem a nemizícím oceánských vzduchem Malediv? Myslím, že když se k tomu přihlásím jménem všech žen, tak nebudu daleko od pravdy. Maledivy jsou totiž opravdovým rájem na zemi. Jsou místem, kde zapomenete na váš každodenní život a načerpáte novou energii, kterou budete moci po návratu domů rozdávat ve velkém. Pokud se chystáte vyrazit a podlehnout kráse těchto ostrovů, tak pokračujte ve čtení. Bude se totiž opravdu na co dívat.

1. JOALI MALDIVES RESORT

Resort Joali naleznete na ostrově Muravandhoo v severní části souostroví, které celkově čítá 1190 mini ostrovů. Ať si vyberete ubytování ve vilách na pláží, na vodě nebo v samotné rezidenci, tak si buďte jisti, že budete naprosto očarování, a to nejen výhledem do okolí, ale ubytováním samotným. Pokoje jsou zařízeny velmi moderně a vzdušně. Však posuďte sami!

Zarezervovat ubytování v resortu Joali

2. SHERATON MALDIVES FULL MOON RESORT & SPA

Tento resort najdete na ostrově s názvem Furanafushi. Celkem zde naleznete 156 pokojů pro hosty a 20 vodních vil. Nemějte obavy, že byste na ostrově něco postrádali. Naleznete tu jak poštu, obchody, místnosti pro praní prádla, stánek s denním tiskem nebo dětský koutek, kde můžete na nějaký čas uložit své ratolesti a dopřát si několik okamžiků jen pro sebe. Pokoje jsou řešeny minimalisticky, ale za to moderně a buďte si jisti, že vás okouzlí na první pohled.

Zarezervovat ubytování v resortu Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa

3. HURAWALHI ISLAND RESORT

Další z dech beroucích resortů je jednoznačně Hurawalhi Resort, který se nachází na stejnojmenném ostrově. Ubytování si můžete vybrat z pěti typů luxusních vil. Každá zaručuje úžasnou podívanou na nekonečný oceán. Předností tohoto resortu je podvodní restaurace, která je zároveň tou největší podvodní restaurací na světě. Užijte si výborný oběd s výhledem na hejna ryb proplouvajících kolem vás.

Zarezervovat ubytování v resortu Hurawalhi Island Resor

4. AYADA MALDIVES

Ayada Resort naleznete na ostrově Mugudhuvaa a buďte si jisti, že si ho zamilujete ještě dříve, než poprvé zaboříte nohy do vyhřátého písku na pláži. Resort je spojením jednoduchosti, elegance a samozřejmě luxusu. Šperkem resortu je SPA centrum, které je inspirováno tureckou architekturou. Pokud byste nechtěli jenom lenošit u bazénu s vaším oblíbeným drinkem v ruce, tak můžete nazout kopačky a vyrazit na hřiště zahrát si fotbal nebo si půjčte raketu a vyrazte na tenis.

Zarezervovat ubytování v resortu Ayada

5. SHANGRI-LA’S VILLINGILI RESORT & SPA

Jako poslední vám představím Shangri-la’s Villingili Resort, který se nachází na ostrově Villingili. Ostrov sám o sobě je na místní zvyklosti poměrně velký, takže si tu můžete klidně užít hraní golfu, půjčit si kolo a ostrov objet kolem dokola nebo si půjčte potápěcí brýle a poznávejte podvodní svět. Na výběr máte ze 7 typů krásných vil, kdy všechny nabízejí výhled na vody Indického oceánu.

Zarezervovat ubytování v resortu Shangri-La’s Villingili Resort and Spa

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

JirkaP

JirkaP

Jirka je náruživý cestovatel a pisálek. Má svou hlavu a všechno chce aby nebylo komplikované. Máme ho rádi :-)

Staň se členem našeho VIP klubu!

Je to zcela ZDARMA a dozvíš se tak o akčních tipech jako první! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Potvrzením souhlasíš se zpracováním osobních údajů (tedy tvého mailu)

Pošleme ti e-mail, který potvrdíš, abychom tyhle super tipy neposílali někomu jinému.
Pokud ti nic nedorazí, zkontoluj spam.