TOP 10 nejluxusnějších hotelů v Praze

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Praha je ideálním výletním místem. Za víkend si projdete historické centrum, Karlův most, Pražský hrad nebo třeba zpívající Křížíkovu fontánu. Na delší procházku se můžete vydat na Vyšehrad nebo na Petřínskou rozhlednu. Pro ty, kteří si chtějí během svého pobytu dopřát to nejlepší, jsme vybrali následujících 10 nejluxusnějších hotelů v Praze.

 

1. Hotel MOODs Charles Bridge

Tento luxusní čtyřhvězdičkový hotel se nachází kousek od Karlova mostu v centru Prahy. Z terasy hotelu je nádherný výhled na Pražský hrad, ten vynikne zejména nasvícený po setmění. Z hotelu se dostanete všude pohodlně pěšky, auto tak můžete nechat na speciálním parkovišti pro hosty. Hotel také nabízí soukromou posilovnu nebo prezidentské apartmá.

Zarezervovat ubytování v hotelu MOODs Charles Bridge

 

Výhled z terasy hotelu MOODs Charles Bridge
Výhled z terasy hotelu MOODs Charles Bridge

 

2. COSMOPOLITAN Hotel Prague

Hotel se nachází poblíž nákupního centra Palladium v centru města. Na staroměstské náměstí půjdete pěšky jen necelých 10 minut. V blízkosti se nachází i stanice metra Náměstí republiky (linka C), odkud se rychle dostanete do dalších částí Prahy. Pětihvězdičkový hotel vám nabídne luxusní prostory, skvěle vybavené pokoje nebo apartmány a restauraci, která uspokojí i ty největší gurmány.

Zarezervovat ubytování v hotelu COSMOPOLITAN Hotel Prague

 

Recepce v COSMOPOLITAN Hotel Prague
Recepce v COSMOPOLITAN Hotel Prague

 

3. Grandium Prague

Hotel Grandium Prague (bývalý Yasmin hotel) je umístěn kousek od Hlavního nádraží, je tak ideální volbou pro rychlé a snadno dostupné ubytování. Na Václavské náměstí a k Národnímu muzeu to pěšky zvládnete za 5 minut. Po vstupu do hotelu se ocitnete v nádherné hale s 24 h recepcí a barem. V hotelu naleznete i luxusní prosklenou restauraci a několik druhů pokojů.

Zarezervovat ubytování v hotelu Grandium Prague

 

Vstupní hala v hotelu Grandium Prague
Vstupní hala v hotelu Grandium Prague

 

4. Alcron Hotel Prague

Hledáte ubytování blízko Václavskéhu náměstí? Alcron Hotel Prague je tou správnou volbou. Jedná se o jeden z luxusních hotelů s nejlepším hodnocením v Praze. Z pokojů uvidíte v dálce Pražský hrad a Vltavu. Hotel je vybudován v přepychovém stylu a nabízí bohaté snídaně formou švédských stolů, kde si vyberou i ti nejnáročnější gurmáni. Zarezervujte si ubytování v hotelu Alcron zde.

Zarezervovat ubytování v hotelu Alcron

 

Luxusní pokoj v hotelu Alcron

 

5. Hotel Kings Court

Tento luxusní hotel najdete v krásné staročeské zástavbě hned vedle nákupního centra Palladium. Za 5 minut se pěšky dostanete na Staroměstské náměstí, odkud můžete pokračovat dále na Karlův most a Pražský hrad nebo vltavské nábřeží. Interiér hotelu působí velmi luxusně. V části budovy také naleznete hotelové spa, které se skládá z bazénu, sauny, vířivky a masážní místnosti.

Zarezervovat ubytování v hotelu Kings Court

 

Budova hotelu Kings Court

 

6. Grandior Hotel Prague

Velmi moderní Grandior Hotel Prague se nachází mezi Náměstím republiky a Florencí (autobusové nádraží). Vstupní hala je vybudována v minimalistickém stylu, ale hotelové pokoje překypují luxusem. Na pokojích naleznete vše, co potřebujete – plazmovou televizi, rychlé WiFi připojení, pohodlnou postel a nádhernou mramorovou koupelnu.

Zarezervovat ubytování v hotelu Grandior Hotel Prague

 

Luxusní pokoj v Grandior Hotel Prague

 

7. Corinthia Hotel Prague

Corinthia Hotel Prague se pyšní krásným výhledem na celou Prahu. Naleznete jej vedle stanice metra Vyšehrad. Na slavný hřbitov a vyhlídku Vyšehrad se dostanete za příjemných 20 minut procházkou. V horních patrech hotelu je umístěno spa s bazénem, saunou, masážní místností a fitness centrum.

Zarezervovat ubytování v hotelu Corinthia Hotel Prague

 

Bazén s výhledem z hotelu Corinthia

 

8. President Hotel

Moderní President Hotel se nachází na Starém městě u břehu řeky Vltavy. Součástí hotelu je nádherné wellness centrum a bazén. V horním patře můžete vstoupit na venkovní terasu s přímým výhledem na Pražský hrad nacházející se hned za řekou. Prostorné haly a skvěle hodnocená restaurace vás okouzlí.

Zarezervovat ubytování v hotelu President

 

Výhled na Pražský hrad z pokoje President hotelu

 

9. BoHo Prague Hotel

Tento hotel byl postaven v moderním stylu v kombinaci s dřevěnými doplňky. Dolní bar i restaurace jsou prosklené a v horních patrech hotelu naleznete wellness centrum s posilovnou. BoHo Prague Hotel je  umístěn v centru mezi Hlavním nádražím a Náměstím republiky s dobrou dostupností. Hosté si chválí bohaté snídaně i vstřícný přístup personálu, na Bookingu tento hotel získal jedno z nejvyšších hodnocení.

Zarezervovat ubytování v hotelu BoHo Prague

 

Prosklený hotelový bar a posezení v BoHo Prague
Prosklený hotelový bar a posezení v BoHo Prague

10. Hotel Blue Oak

Hotel Blue Oak jednoznačně patří k nejútulnějším hotelům v Praze. Z velkoměsta se najednou přemístíte na krásný venkov. Pokoje disponují také kuchyňkou, hotel proto bohužel nenabízí snídaně. Rozlehlé apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Hotel se nachází na druhé straně řeky pod Pražským hradem. V blízkosti můžete navštívit také Valdštejnský palác, Petřínské zahrady nebo nábřeží na Kampě.

Zarezervovat ubytování v hotelu Blue Oak

 

Útulný pokoj s kuchyňkou v hotelu Blue Oak

 

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

Kateřina Milotová

Kateřina Milotová