TOP 10 nejluxusnějších resortů na Bali

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Překrásné výhledy na panenskou přírodu, palmový ráj a nekonečný oceán. Podívejte se s námi na top 10 nejluxusnějších resortů na Bali, ze kterých se vám nebude chtít vracet domů. Zarezervujte si dovolenou svých snů ještě dnes na Invia.cz.

1. Soori Bali

Překrásný resort se nachází v jihozápadní části ostrova mimo město. Nabízí krásné výhledy na oceán a luxusní služby. Ponořte se do hotelového bazénu a sledujte západy slunce hrající všemi barvami.

Zarezervovat ubytování v resortu Soori Bali

2. Wapa di Ume Sidemen

Resort Wapa di Ume Sidemen najdete ve vnitrozemí na východní části ostrova. Resort obklopuje panenská příroda. Je zařízen v jednoduchém přírodním stylu s dřevěným nábytkem. Těšit se můžete také na lekce jógy nebo patrové bazény.

Zarezervovat ubytování v resortu Wapa di Ume Sidemen

3. Villa Aquamarine

Hledáte soukromí a luxus? Villa Aquamarine je to pravé pro vás. Najdete ji na nejvýchodnějším výběžku ostrova. V okolí si můžete vyzkoušet šnorchlování nebo potápění k s rybkami. K dispozici vám je také privátní bazén s výhledem na oceán.

Zarezervovat ubytování v resortu Villa Aquamarine

4. The Royal Purnama – Art Suites and Villas

Resort na jihovýchodním pobřeží. Kousek od něj se můžete vydat na výletní místo Beji Guwang a objevit krásy skryté vodní soutěsky. Dopřejte si luxusní asijské masáže a ničím nerušenou dovolenou.

Zarezervovat ubytování v resortu The Royal Purnama

5. Ayung Resort Ubud

Tento resort najdete schovaný ve středu ostrova. Teprve tady poznáte, co je to opravdový klid. Toto ubytování je ideální i v případě, že chcete procestovat ostrov. Kousek od hotelu můžete navštívit originální čokoládovnu s kavárnou.

Zarezervovat ubytování v resortu Ayung Resort Ubud

6. Hanging Gardens of Bali

Umístěný v úplném středu ostrova v panenské přírodě – budete obklopení džunglí! Krásný resort nabízí soukromí v korunách stromů, patrové bazény a skvělé jídlo.

Zarezervovat ubytování v resortu Hanging Gardens of Bali

7. The St. Regis Bali Resort

Tento palmový ráj se řadí k nejlépe hodnoceným resortům na Bali. Nachází se hned vedle vyhlášené Nusa Dua Beach a golfového hřiště. Udělejte si příjemnou procházku k blízkému hinduistickému chrámu Pura Geger nebo si dopřejte luxusních služeb v přepychovém resortu.

Zarezervovat ubytování v resortu The St. Regis Bali Resort

8. COMO Uma Canggu

Resort COMO Uma Canggu leží na jihozápadním pobřeží vedle překrásné Batu Bolong Beach. Za návštěvu určitě stojí i zábavní park na sever od hotelu nebo hinduistický chrám Pura Masceti. Každý pokoj resortu má k dispozici terasu a volný přístup k bazénu s nádherným výhledem na koruny stromů.

Zarezervovat ubytování v resortu COMO Uma Canggu

9. Menjangan Dynasty Resort

Západní část ostrova není tolik zahlcená hotelovými resorty, a proto si zde užijete většího soukromí a klidu.  Menjangan Dynasty Resort se nachází kousek od chráněné přírodní rezervace Bali Barat a zátoky Terima. Z hotelové terasy dohlédnete až na hornatý sousední ostrov Jávu.

Zarezervovat ubytování v resortu Menjangan Dynasty Resort

10. Suarga Padang Padang

Tento resort leží na jižním výběžku ostrova vedle vyhlášené Suluban Beach. Za chvíli se odsud dostanete i na letiště nebo do přírodního parku Garuda Wisnu Kencana. Na hotelové terase najdete mimo patrové bazény i zajímavě zastřešené posezení, kde si můžete vychutnat místní speciality.

Zarezervovat ubytování v resortu Suarga Padang Padang

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.