TOP 5 nejlepších hotelů v Thajsku: zažijte ten pravý luxus

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

O Thajsku se právem říká, že je rájem baťůžkářů. Zároveň tam však najdete jedny z nejhonosnějších hotelů na planetě. Obklopeny krásnou přírodou svým návštěvníkům berou dech. Zveme vás na prohlídku těch 5 nejluxusnějších hotelů v Thajsku.

1. Layana Resort & Spa

Daleko od přelidněných pláží leží malebný ostrov Koh Lanta. Právě na něm se nachází jeden ze špičky thajských resortů – Layana resort & Spa. Mnoho lidí určitě potěší, že je určen výhradně pro dospělé. Jen co dorazíte na místo, budete v tichém úžasu zírat a pokládat si otázku: „Je to sen, není to sen?“ Hotel je postavený v tradičním thajském stylu, vybaven je ovšem tím nejmodernějším, co si jen můžete přát. Starat se o vás bude profesionální personál. Vyzkoušejte třeba masáž, která odplaví veškeré starosti a nabije vás novou energií. Nádherné písečné pláže ani tropické zahrady se jednoduše nebudete moct nabažit.

Zarezervovat pobyt v hotelu Layana Resort & Spa

2. The Place Luxury Boutique Villas

Najdete ho na nádherném ostrůvku Ko Tao. Ostrov sám o sobě vypadá jako malý ráj na zemi – krásné bílé pláže s oblými obřími kameny, moře zbarvené do nejkrásnějších odstínů modré a kontrastující bohatá zeleň. Dané místo je díky skvělé viditelnosti a bohatému podmořskému životu také oblíbeným místem potápěčů. Vily tohoto ubytování se nachází na kopci, dechberoucí výhled na moře je tudíž zaručen. Ráno vstáváte s výhledem na východ slunce, den končíte s pohledem na jeho až neskutečně zabarvený západ. A už jsme vám říkali o privátním infinity bazénu?

Zarezervovat ubytování v hotelu The Place Luxury Boutique Villas

3. Four Seasons Tented Camp Golden Triangle

Chiang Sian, kde je tento luxusní 5* hotel situován, najdete na severu Thajska. Samotný hotel nabízí špičkové služby té nejvyšší úrovně. Obklopeni přírodou si připadáte jako ztraceni v džungli mimo civilizaci. Díky všudy přítomnému klidu se snadno oddáte relaxaci a zapomenete na veškeré starosti. Ke koupání vybízí rozlehlá síť bazénů. A třešnička na závěr – v hotelu chovají slony. Projeďte se na nich nebo si s nimi užijte zábavnou koupel. Zaručujeme, že právě tady prožijete jeden ze svých největších zážitků v životě!

Zarezervovat ubytování v hotelu Four Seasons Tented Camp Golden Triangle

4. Pimalai Resort & Spa

Koh Lanta – jeden z posledních nedotčených rájů, kde zažijete to pravé Thajsko v celé jeho kráse. Právě tam je možné si užít pobyt v luxusním resortu Pimalia postaveném v tradičním designu. Jen si to představte – vy, božská příroda a dokonale průzračné moře. V noci slyšíte pouze zvuky přírody. U resortu možná potkáte i vzácného varana nebo roztomilého makaka.

Zarezervovat pobyt v hotelu Pimalia Resort & Spa

5. Four Seasons Koh Samui

Všem cestovatelům, kteří při cestách vyhledávají zejména božský klid, učaruje hotel Four Seasons Koh Samui. Na ohromné ploše najdete všechno potřebné vybavení. Tím vůbec nejlepším je, že se toto špičkové zařízení nachází na privátním poloostrově u vlastní pláže. Přejete si být skutečně nikým nerušeni? Od stylově vybavené vily se nemusíte hnout ani na krok, všechny mají vlastní bazének. Užívejte si pohled na čarovné scenérie okolo a odpočívejte obklopeni tropickou zahradou.

Zarezervovat pobyt v hotelu Four Seasons Koh Samui

Který z TOP 5 hotelů učaroval právě vám?

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Luxusní dovolená

Nejlepší ski resorty

Dovolená na horách není jen o skvělé lyžovačce, ale také o tom, kde složíte hlavu! Podívejte se s námi na ty nejkrásnější ski resorty, které máte na dosah!

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.