5 nejlepších aquaparků v Bulharsku

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Zdá se vám Bulharsko a aquapark jako ideální kombinace pro strávení vaší dovolené? Objevte s námi ty nejkrásnější aquaparky Bulharska a inspirujte se!

1. Aquapark Aqua Paradise Nessebar

Největší aquapark v Bulharsku najdete kousek od Nesebaru, asi 4,5 km. Celý park je doslova vodním rájem, na své si tu přijde každý. Jeho rozloha činí 46 hektarů, kde najdete více než 40 různých atrakcí, 5 bazénů, 2 řeky. Užijete si obří skluzavky Kamikaze a Space Jam, které jsou vysoké 22 m nebo například Tsunami dlouhou 13 m. Proplout se můžete na raftu na řece dlouhé 146 m. Pokud patříte mezi vášnivé surfaře, najdete zde i surfařský bazén. Skvěle se osvěžíte v místních restauracích i barech. V hlavní sezóně v létě má aquapark otevřeno denně od 10:00 – 18:30 hodin. Pokud vybíráte báječnou dovolenou pro svou rodinu, zavítejte právě sem.

Zakoupit zájezd – Nesebar

2. Aquapark Aquapolis

Park Aquapolis leží v letovisku Zlaté písky. Má rozlohu 40 tisíc m2 a je rozdělen na 3 části – jedna pro děti, druhá pro dospělé a pak třetí pro extrémní zábavu. Mezi nejznámější atrakce zde patří Černá Díra, nebo Kamikaze. Na skupinové skluzavce si dokonce můžete dát závody. Jednotlivé bazény jsou mezi sebou spojeny mosty a vodopády. Najdete zde i okouzlující fontány. Aquapolis patří mezi nejhezčí vodní parky v Bulharsku, je postaven v Maurském stylu španělskou společností Action park. Otevřeno je přes hlavní sezonu denně od 10:00-19:00.

Zakoupit zájezd – Zlaté písky

3. Aquapark Action

Aquapark je jedním z největších a nejhezčích v Bulharsku, leží také nedaleko Nesebaru, na Slunečném pobřeží. Rozlohou zabírá na 36 tisíc m2. Najdete tu skluzavky pro děti, nekonečné tobogány, extrémní skluzavky, línou řeku i umělý příboj a další. Zábavy je zde tolik, že nebudete vědět, kam dřív skočit. Skvělým relaxem je také řecký bazén s vířivkou a hluboký bazén, kde si dosytosti zaplavete. Nezapomeňte také zamířit do jednoho z místních barů na drink. Zúčastnit se můžete také jednoho z mnoha koncertů, které se tu pravidelně konají. Park otevírá ráno v 10:00 a zavírá v 18:30.

Zakoupit zájezd – Slunečné pobřeží

4. Aquapark Sunset Primorsko

Tento aquapark leží přímo v centru letoviska Primorsko. Užijete si zde spoustu zábavy především na atrakcích jako jsou Černá díra, Kamikaze, Cobra, Tsunami nebo si můžete sjet línou řeku. Pro děti tu najdete také dětské skluzavky, malé bazény a relaxovat můžete v jedné se skvělých odpočinkových zón. Zasportujte si v místním fitness, užijte si masáže nebo zajděte do kosmetického salonu.

Zakoupit zájezd – Primorsko

5. Aquapark Aquamania

Aquapark se rozkládá na 30 tisících m2 u města Albena. Pro návštěvníky aquaparku je k dispozici tobogán dlouhý 314 metrů, dále skluzavky, Kamikaze i Černá díra a spousta dalších atrakcí. Můžete si užít jízdu na raftu, která pobaví celou rodinu. Pro nejmenší je zde samostatné brouzdaliště s vlastním hřištěm. Aquapark má otevřeno denně od 9:30 do 18:30.

Zakoupit zájezd – Albena

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Sozopol, Bulharsko
Cestování s dětmi

Bulharsko s dětmi: Kam vyrazit?

Dovolená v Bulharsku s vašimi dětmi může být skvělým zážitkem. Které letoviska však vybrat, aby měly děti z dovolené ty nejlepší zážitky?

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.