5 nejlepších aquaparků v Chorvatsku

Denně vám přinášíme články ze světa cestování. Inspirujte se našimi tipy a užijte si krásnou dovolenou. 

Jezdíte rádi do Chorvatska a zároveň zbožňujete aquaparky? Čtěte dál a dozvíte se, které aquaparky na své cestě do Chorvatska rozhodně nesmíte minout

Rádi jezdíte do Chorvatska a chtěli byste nejen svým dětem dovolenou ještě více zpříjemnit? Vydejte se do jednoho z místních aquaparků, zde bude o vaši zábavu skvěle postaráno. Uvádíme 5 tipů na ty nejlepší aquaparky v Chorvatsku.

1. Aquapark Aquacolors v Poreči

Aquapark Aquacolors je vůbec největší aquapark v Chorvatsku a najdete ho u města Poreč v blízkosti komplexů Plava Laguna a Zelena. Rozkládá se na ploše kolem 100 tisíc m2 a ukrývá přes 20 vodních atrakcí. Užít si tu můžete na 13 nejrůznějších tobogánů a skluzavek pro malé i velké, 500 m dlouhou línou řeku, umělé vlnobití, bazény, dětská hřiště a spoustu dalších atrakcí a zábavy, jako je plážový volejbal, animační program pro nejmenší nebo rozmazlující masáže. Pokud vám vyhládne, zavítejte do jedné z místních skvělých restaurací, kde se báječně osvěžíte. K dispozici jsou také šatny, sprchy, WC a po celý den můžete bezplatně využívat slunečníky nebo lehátka. Otevřeno je v hlavní sezóně denně od 10:00- 18:00.

Zakoupit zájezd do Poreče

2. Aquapark Istralandia v Novigradu

Tento aquapark se rozkládá na ploše 80 tisíc m2 a najdete ho cca 7 km od města Novigrad (sjezd z dálnice Novigrad – Nova Vas). Čeká zde na vás nekonečná zábava na neuvěřitelných 1,6 km tobogánů a skluzavek, z nichž ten nejvyšší tobogán s názvem “Free fall” dosahuje výšky téměř 30 m. Dále si užijete na 4,5 tisíc m2 vodních ploch – nejrůznějších bazénů, fontán, vodní hřiště a další. Pro děti je zde nabídka nejrůznějších animačních programů, pro dospělé příjemný relax v barech a restauracích. Pokud byste měli pocit nudy, pak můžete vyzkoušet místní fitness, školu potápění, turnaj v plážovém volejbale a spoustu dalšího. Výjimkou zde nejsou ani nejrůznější koncerty a párty. Otevřeno je denně od 10:00- 18:30.

Zakoupit zájezd do Novigradu

3. Aquapark Solaris v Šibenku

Aquapark Solaris je první tématický vodní park v Chorvatsku. Rozkládá se na ploše 7,8 tisíc m2 a ukrývá celkem 6 tobogánů v pirátském stylu. Nejvyšší tobogán dosahuje výšky 13,5 m. Užít si můžete také projížďku na líné řece nebo umělou jeskyni doplněnou pohádkovými postavami. Pro dospělé jsou zde nejrůznější restaurace, cukrárny i bary, vše pěkně v dosahu místních hotelového komplexu – Solaris, kde najdete skvělé ubytování. Otevřeno je v hlavní sezóně od 9:00 – 20:00.

Zakoupit zájezd do Šibeniku

4. Aquapark Čikat v Mali Lošinj

Aquapark Čikat najdete na ostrově Lošinj a je součástí kempu Čikat. Zaujímá plochu 6,3 tisíc m2, z čehož vodní atrakce zabírají na 2,4 tisíc m2. K dispozici vám je plavecký i relaxační bazén s nejrůznějšími vodními atrakcemi nebo rekreační bazén se skluzavkou pro velké děti nebo dospělé, také dětské bazénky s dětskými skluzavkami. Park otevírá v červnu 2019 a před hlavní sezónu je otevřen denně od 10:00 – 20:00. Navíc, pokud jste ubytovaní v kempu Čikat, máte vstup zdarma!

Zakoupit zájezd na ostrov Lošinj

5. Aquapark Adamovec u Záhřebu

Aquapark Adamovec leží asi 20 km od Záhřebu. Rozprostírá se na 15 tisících m2 a užívat si zde můžete nejen vodní hrátky, ale také wellness, při kterém si skvěle odpočnete. Zábava je tu připravena jak pro velké, tak pro malé. Pro nejmenší zde najdete také brouzdaliště s dětským hřištěm. Pokud byste měli pocit nudy, pak si vyberte z místní nabídky fitness, kde se skvěle protáhnete. Naopak pochutnáte si v jedné z místních restaurací nebo odpočinete v místním baru. K dispozici jsou také sauny a masáže, které vás naladí do té správné dovolenkové nálady. Otevřeno je každý den od 9:00 – 22:00.

Zakoupit zájezd do Záhřebu

Chcete nás podpořit? Sdílejte:

Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Mohlo by vás zajímat

Sozopol, Bulharsko
Cestování s dětmi

Bulharsko s dětmi: Kam vyrazit?

Dovolená v Bulharsku s vašimi dětmi může být skvělým zážitkem. Které letoviska však vybrat, aby měly děti z dovolené ty nejlepší zážitky?

JirkaP

JirkaP

Ve svých 40 letech procestoval celou Evropu, USA, Thajsko, Kambodžu, Filipíny, Vietnam, Austrálii, Havaj, Japonsko, Koreu, Maledivy, Srí Lanku, Malajsii a další země. Na tomto webu pro vás hledám ty nejvýhodnější zájezdy.